1. Один із адресантів писав до письменника. 2. Багато студентів-філологів виїхали на діалектичну практику. 3. Цього року селяни зібрали хороший урожай. 4. Психологи, беручи участь в співбесідах з кандидатами, оцінюючи психологічну готовність чоловіків до роботи в міліції, надають велику до працівникам кадрових агентств. 5. Йому спало на думку переглянути старі конспекти. 6. Мова йшла про роботу з підняття продуктивності праці. 7. До відділу кадрів надійшла власноруч написана автобіографія. 8. Ця риса характеру Пузиря притаманна багатьом мільйонерам того часу. 9. Ярема - круглий сирота,у нього немає нікого. 10. На мою думку, нема порядку з маркируванням конвертів.
(речення просте, розповідне, неокличне, односкладне - неозначено-особові, поширене, повне, неускладнене) . Готуються - простий присудок, виражений дієсловом у школі - обставина, выраж. іменником с прийменником до випускних іспитів - додаток, виражений складним словосполучен. (прийменник, прикметник, іменник ).
3. На віку як на довгій ниві, не пройдеш, ніг не поколовши. (речення просте, розповідне, неокличне, односкладне - узагальнено-особові, поширене, повне, ускладнене – оборотом ) .
Не пройдеш - простий присудок, виражений дієсловом, часткой
на віку - обставина, выраж. іменником с прийменником
ніг не поколовши - обставина, выраж. деепричастным оборотом.
маркируванням конвертів.