ответ: Походження вислову "жити на широку ногу".
Виник він через моду, що з’явилася ще давно в Англії у ХІІ столітті. Подейкували, що на великому пальці правої ноги англійського короля Генріха ІІ з’явився жахливий наріст. Король ніяк не міг змінити форму спотвореної ноги. Тому він замовив собі черевики з довгими, гострими, загнутими догори носками. Ефект виявився приголомшливим. Вже наступного дня шевці були завалені замовленнями на „носате” взуття; кожен новий замовник прагнув переплюнути попереднього. Король вирішив за краще обмежити довжину носків на рівні закону: простим громадянам дозволялося носити черевики з носком не довше 15 сантиметрів, лицарям та баронам – близько 30 сантиметрів, а графам – 60 сантиметрів.
1. Слово «школа» було ще в давньоруській мові. Перший запис про школу датується 1388 р. Це слово має грецьке походження.
2.У школах, які в Стародавній Греції називалися «схоле», діти освічених афінян присвячували своє дозвілля духовному, розумовому та моральному вихованню.
3.У давньогрецькій мові, правда, буквальне значення слова школа було спочатку іншим: “затримка, відпочинок”, потім - “знання у вільний час”, далі “читання”, згодом “лекція”, іншими словами - "приємне проведення часу".
4.З Давньогрецької мови
5.У наш час слово «школа» вживається для позначення такого місця або установи, де навчаються, де отримують необхідні для життя знання.
Якось так
Объяснение: