1. Вважається, що коли у людини немає друзів, вона починає поводитися агресивно. Свідки стверджують, що саме це й призвело Володимира до злочину. Можливо, так воно і було, але є, мені здається, ще якась причина, яка спричинила це лихо. - Роздум. Текст написаний від першої особи, в ньому багато вставних слів, висловлена і власна думка автора.
2. І ось що він мені розповів. Начебто сто років тому у цьому будинку жив привид. І не просто якийсь там звичайний, а… Як би його краще назвати? Своєрідний, чи що?.. Річ у тім, що кожного дня народження одного із членів родини (будь-кого!) робив цей привід ювілярові "подарунок", власноручно з’являючись перед усіма мешканцями цього будинку одночасно. - Опис. Йдеться про персонаж, особливості якого описані в тексті.
3. У давніх слов’ян Новий рік пов’язувався із землеробним календарем. З Х століття вже християнська Русь святкувала його 1 березня, розпочинаючи сільськогосподарчі роботи, а через п’ять століть Новий рік перенесли на 1 вересня, знаменуючи кінець збору врожаю. І лише з 1700 року за наказом Петра Першого християнське літосчислення ведеться з 1січня. - Розповідь. Йдеться про подію, розповідається про все, що з нею пов"язано.
6. Вести - ведення (щоденника), нести - віднесений, сідати - сідало, лізти - залізти, летіти - політ, пекти - печиво, гонити - перегони, ломити - зламати, забирати - забраний, бродити - брід;
Козак - козацький, кріпак - кріпаччина, пісок - пісчаний, вінницький - вінничанин, батьківський - батьківщина, сонце - сонячний, торік - торішній, муха - мушиний, чоловік - чоловічий, перевага - переважно, вік - вічний, брязкати - брязкіт, ловити - лови, губити - розгубитися, возити - возик.
1. Вже в усі вікна цвів синіший за небо бузок. 2. Повиті млою гори сплять. 3. Місяць тихо озирає стомлену сном землю. 4. Присмоктаний мулом човен лежав на березі. 5. Уздовж сполосканих блакиттю озер лежить вся дощами зрита дорога.
Враження, яке ми виробляємо на інших людей, завжди мало велике значення. І це не тільки те, що ми говоримо або наскільки утворені. Наша зовнішність також важлива. Адже не секрет, що зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Ось чому сьогодні багато людей звертають особливу увагу на свій зовнішній вигляд. І, як правило, це не просто одяг, який ми носимо, а стиль, який ми собі підібрали.
Відомі стилі – це класичний, романтичний, спортивний, етнічний і деякі інші. Що стосується мене, то я не можу сказати, що дотримуюся якогось певного стилю. Я вдягаю різні наряди в залежності від ситуації. У звичайному житті я віддаю перевагу повсякденний стиль. Я, як правило, ношу зручні джинси, стильні топи та взуття без каблука. Іноді я доповнюю свій образ аксесуарами. У холодну погоду це може бути якийсь модний шарф з великим малюнком, а в жарку погоду я надягаю намиста або ланцюжок з кулоном.
Мені подобаються м’які нейтральні відтінки. Мій базовий гардероб складається з одягу сірих, бежевих і темних кольорів. Це дозволяє мені поєднувати безліч речей, створюючи численні образи на різні випадки. Пастельні відтінки – ще одна моя улюблена колірна гамма. Я думаю, що ніжні тони виглядають особливо красиво влітку. Взимку я віддаю перевагу одяг більш насичених кольорів, таких як бордовий або темно-зелений. Мені також подобаються квіти на тканині. Я вважаю, що квіти створюють романтичний настрій.До того ж я завжди стежу за новими трендами. Для мене це свого роду джерело натхнення для нових ідей.Я думаю, що кожному дуже важливо знайти свій власний стиль. Комфортна і підходящий одяг підвищує впевненість в собі. Люди, які носять красиву і охайний одяг, швидше за прихильність до себе. Я вважаю, що матеріал також відіграє значиму роль. Одяг з натуральних високоякісних матеріалів прослужить довго. На закінчення, я б хотіла додати, що одяг, який ми носимо, і стиль, який ми вибираємо – це не хвилинна справа, а звичка, яку потрібно виробляти.
ответ: Г
Объяснение:
Тому що , у Г усі числівники порядкові і відповідають на питання котрий?котрого?