М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Поширеним серед запропонованих є речення
а) Страждаю, мучусь, і живу, і гину...

б) Поезія - це свято.
в) Ти прекрасна, земле
г( Ось і наше лісництво
авата не се​

👇
Ответ:
fhdhkfhydkfhs
fhdhkfhydkfhs
19.09.2021

ответ: Гадаю, правильна відповідь Б)

Объяснение: Т.я. 'це свято' є додатком, тобто виступає другорядним членом речення.

4,7(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
номе498
номе498
19.09.2021

    Даний твір – особисті враження від того, що бачила, чула, до чого випала нагода доторкнутись.

     Твір-опис  могутнього  велетня-вітряка

     Чи бачили ви колись вітряк? Чи підходили до нього близько? Коли дивишся здалеку, він схожий на товстенького Карлсона, який сидить до вас спиною. А коли підходиш і стоїш поряд – перехоплює подих, переповнюють емоції від цієї дивовижної споруди. Вітряк здається живим, неначе ті, хто ним колись користувався, або будував, назавжди залишили частинку своєї енергії для майбутніх поколінь.

     Вітряк – це такий собі дерев'яний або кам'яний будиночок. Доволі великий, видовженої форми, щоб лопаті не торкались землі. Зазвичай двоповерховий, із сходинками, розташованими всередині чи ззовні.    

     По обидві боки стіни – скрізні отвори зі спеціальними втулками, через які проходив вал з дерева або металу – один з основних елементів вітряка. На горизонтально розташованому валу із зовнішньої сторони закріплювались вітрила, або велике колесо з лопатями. Вертикально розташований вал всередині млина з'єднувався з головним за до спеціального механізму і передавав механічну енергію до редуктора, запускаючи у роботу жорна.

    Вітряки мали від чотирьох до дванадцяти лопатей, розташованих навхрест. У переважній більшості їх чотири-шість. Перевагу надавали парній кількості, щоб забезпечити баланс при пошкодженні. Тобто знімали лопать, протилежну пошкодженій.

     Зазвичай лопаті, які ще називали вітрилами, покривали міцною парусиною, а в холодну пору року міняли на дерев'яні планки. Якщо вітри потужні – частину парусини, або дерев'яних планок знімали, регулюючи таким чином силу обертів валу.

     Наразі цей могутній велет застиг, адже у нашій країні це лише музейний експонат, якому не дають розправити крила-лопаті. Їх прив'язують до млина міцним дротом, щоб відвідувачі не травмувались. Ці дивовижні споруди, схожі на будиночок Яги без курячої ніжки, поступово руйнуються. Час і негода роблять свою справу, потроху длубаючи велетня. Та, на жаль, найбільшу шкоду приносять люди, які не бережуть те, що залишилось від наших пращурів. Млини будували якісно, на віки, саме тому вони присутні у нашому сьогоденні.

     Є речі, які бентежать, відгукуються у найпотаємніших куточках моєї душі. І млини, криниці-журавлі та коромисла, належать саме до таких.

4,5(24 оценок)
Ответ:
dan5259oxnhwz
dan5259oxnhwz
19.09.2021

Доводжу до вашого відома, що згідно з планом роботи нашої організації в жовтні ми розпочнемо семінар на тему "Впровадження системи управління якістю". Перш за все ми хочемо ознайомити присутніх з основними концепціями управління якістю. Наступне питання — надання рекомендації щодо будівництва, впровадження та поліпшення систем управління якістю відповідно вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2009. Користуючись нагодою, хочу запросити вас взяти участь в роботі цього семінару. Буду радий вас бачити. За бажанням, запросіть із собою свого заступника або відповідних спеціалістів.

4,6(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ