М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Синтаксичний розбір речень:
1) Прилітають лелеки на старі гнізда, а коли які не повертаються, то так і знай - спіткало їх у дорозі лихо.

2) Дивлюся й слухаю: прозоро співає струмінь битія, і віриться, що скоро-скоро так само заспіваю я.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ujiuyh
ujiuyh
23.04.2021

Говорять: "Краса врятує світ!" Я б додав: "Краса і доброта врятують світ!" Етимологія слова "добрий" мінялася. Були часи, коли слов'яни цим словом оцінювали зовнішність і красу людини. Тому краса і доброта — це слова дуже близькі: добра людина завжди красива.

Добрі справи людей високо оцінювалися за всіх часів. Коли ми говоримо про добрі справи, згадується діяльність тих безсрібників, що їхали за тридев'ять земель рятувати людей від хвороб, учити дітей, допомагати жертвам катастроф і т.п. Добрі справи — це і добродійність багатих людей, що на свої гроші будували гімназії і школи, відкривали і утримували безкоштовні лікарні і будинки для старих, матеріально підтримували таланти і допомагали одержати освіту бідним молодим людям. Але якщо кожен з нас буде відкладати добрі справи до виникнення критичних життєвих ситуацій або до моменту, коли він нагромадить великий капітал, то можна і спізнитися.

Якщо ти прагнеш до того, щоб твої слова і справи, нехай малі, несли твоїм близьким, рідним, друзям тепло, — це вже багато. При цьому треба завжди пам'ятати, що доброта в основі своїй безкорислива. Якщо яка-небудь фірма або банк оплачує трансляцію концерту рок-зірки або поп-діви, ці акції не робляться без власної користі. Тому, я думаю, їх не можна вважати благодійними (тобто такими, що несуть благо — кому?), тому що в основі таких "добрих" справ лежить користь. Поки що на сучасному українському обрії багатіїв, що займаються доброчинністю, не видно. Наші капіталісти зараз піклуються тільки про себе і своїх близьких. А от представник діаспори Петро Яцик заснував Міжнародний конкурс знавців української мови. Наші ж пани-підприємці і банкіри щось не поспішають чинити добро. А вже які багаті...Мені згадалося невелике оповідання-притча І. С. Тургенєва "Два багатії". Письменник віддає належне і звеличує багатія Ротшильда, що виділяє великі гроші на виховання сиріт, на лікування хворих, утримання самотніх старих. І відразу Тургенєв згадує, як бідний російський селянин взяв у свою родину сироту. На нарікання дружини, що і так голодно в родині, а тепер їм навіть не буде за що купити сіль, щоб посолити юшку, селянин відповідає: "А ми її... і несолону". Тургенєв робить висновок: "Далеко Ротшильду до цього мужика!" Так, цей бідняк добріший мільярдера, багатший душею. Недарма оповідання називається "Два багатії", хоча формально один з героїв — бідняк.

Завершуючи твір, хочу сказати: дуже правильна ця фраза: "Поспішайте робити добро!" Не треба чекати, коли станеш багатим, як Ротшильд. Добрі справи... Це і добрі слова, і до старим, і підтримка друзів. Задумайся: коли ти останній раз дарував мамі квіти? А коли допоміг їй по господарству? Чи давно відвідував бабусю? Чи дзвониш дідусеві регулярно, чи ділишся з ним своїми проблемами? Чи допоміг молодшій сестрі, коли вона просила тебе про до , або відговорився вічною зайнятістю? Чи відвідав хворого друга? Це все і багато чого іншого, мій ровеснику, уже можна робити сьогодні. Не відкладай добрі справи на майбутнє!

4,7(66 оценок)
Ответ:
Fidan054
Fidan054
23.04.2021
Є у світі така країна- Лексикологія.У ній завжди панує радість,життєлюбство та любов.Одного разу Король вирішив влаштувати свято . Грали музики, дівчата і парубки танцювали,веселилися.Лише антонім усе заперечував: музики не грають,на святі зовсім не весело, ніхто не танцює.Синонім був протилежної думки: усе на святі чудово , музики пречудово грають і на святі панує радісна атмосфера.Але що це? На святі з*явилися непрохані гості. Чаклун Сивобородий прилетів на своєму драконі Романові й викрав принцесу Марію, а також знищив все навкруги. Король почав хвилюватися за свою доньку та королівство.Йому потрібні були лицарі, але ніхто не хотів йти на злого чаклуна. І ось з*явилися вони - Омоніми. Омоніми пішли до замку Сивоборода.На шляху їм потрібно було замінити зламаний замок, до пастухові загнати баранців та на баранці річки Лексика приливти до замку злого Чаклуна. І ось вони тут. Щоб перейти через яр їм потрібна балка.Вони перетворилися на балку і перейшли через нього.Щоб перебратися через замок їм потрібно було зламати замок,але вартові одразу б помітили їх.Хтось з омонімів вирішив перетворитися на замок і висіти на двері замка.Друзі  пройшли 1678 сходинок, перелетіли до центральної вежі і врятували принцесу. Але Сивобород вступив до бою. Він перетворив рукав своєї сорочки на рукав річки, але друзі одразу ж перетворилися на ключ птахів і полетіли до замку Лексикології. А злий Чаклун затопив свій замок . Ось так наші друзі Омоніми врятували країну Лексикології.
4,4(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ