М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anastia15
anastia15
30.12.2020 07:22 •  Українська мова

Виконайте тестові завдання. 1. Укажіть, як підкреслюються вставні слова: а) як підмет; б) як додаток; в) ніяк не підкреслюються; г) як обставина. 2. Знайдіть речення, у якому правильно поставлено кому при вставному слові: а) На думку вчених, Нестор-літописець був дуже обдарованою людиною. б) На думку вчених, Нестор-літописець був дуже обдарованою людиною. в) На думку вчених Нестор-літописець був дуже обдарованою людиною. г) На думку, вчених Нестор-літописець був дуже обдарованою людиною. 3.Знайдіть речення без вставного слова: а)За новими дослідженнями вчених Земля має овальну форму. б) У Мертвому морі майже немає життя. в) Сіль як відомо вбиває живі організми. г) Отже Мертве море насправді мертве. 4. Знайдіть речення зі вставним словом: а) На мою думку друг не повинен завжди підтримувати друга. б) Адже друг - це той, хто турбується про тебе. в) Тож він не повинен підтримувати тебе, коли ти помиляєшся. г) Тож поміркуй добре перед своїми вчинками. 393 5. Знайдіть рядок, у якому наведено ті слова, які НЕ бувають вставними: а) мабуть, отже, на мою думку, до речі б) на щастя, на жаль, щоправда, сподіваюся в) навіть, майже, приблизно, принаймні г) по-моєму, майте на увазі, може, дякую 6. Знайдіть слово, яке не є вставним: а) пам’ятаю. б) навіть; в) наприклад; г) гадаю. 7. Укажіть рядок із групою вставних слів одного розряду: а) на радість, на щастя, можливо, треба думати; б) звичайно, певна річ, правда, шкода; в) будь ласка, вибачте, добридень; г) словом, однак, крім того, по-перше. 8.Знайдіть речення, у якому слово «здається» НЕ є вставним: а) Він скочив на ноги і здавалося заповнив собою всю хатину. б) Вона зупинилася перевести подих, а тоді знову заговорила, розповідаючи здається те, що пекло їй серце багато років в) Цей звук здавався Гаррі сиреною. г) До дядька Вернона здається знову повернулася відвага. 9. Укажіть речення, де неправильно вжито розділові знаки: а) На моє щастя серед тих речей траплялися й старовинні рушники, на яких миготіла червона калина з темними листками, красувався буйним пломенем хміль б) На щастя, краса не щезла з лиця нашої планети. в) Мабуть, тому, що душа наша приростає до рідної землі, до рідного її куточка . г) Та це не до вгамувати скорботу, і нарешті хлопець кинувся у воду, немов в обійми сестрички . 10. Укажіть речення, у якому наявні вставні слова, що виражають почуття: а) Отже, живемо ми в цьому будинку, в цій квартирі, і в нас на балконі завжди хтось живе. б) На щастя, краса не щезла з лиця нашої планети . в) Мабуть, тому, що душа наша приростає до рідної землі, до рідного її куточка. г) Учорашні школярі невміло прощаються, можливо, хтось комусь тисне руку і востаннє розходяться, можливо, розходяться на все життя.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
annasevsehkocot
annasevsehkocot
30.12.2020
Осінь-восени (і-е) - “Восени дні стають коротшими, а ночі – довшими”; село-сільский (е-і) - “Набираюсь сил од природи, од сільського повітря”; дорога-подорожній (г-ж) - “Наче подорожній, стукала у вікно обмерзла гілка плакучої берези”; книги-книжковий (г-ж) - “У кожному книжковому магазині на зустріч із нами століттями чекають мудреці та філософи, учені та чудові оповідачі”; муха-мушка (х-ш) - “В хаті тишина, мушка не забринить”; кожух-кожушок (х-ш) - “На порозі з'явилася мама, тримаючи за руку Тараса, одягненого в кожушок”; плуг-плузі (г-з) - “Не журися, вірний воле, не здихай все важче, тяжко в плузі вік ходити, та й мені не краще...”.  
4,5(7 оценок)
Ответ:
kremerartem1
kremerartem1
30.12.2020
Ми не можемо побачити час, але саме з його до ми вимірюємо наше життя. Виходить, що час існує, хоча його не можна помацати руками. Також його не можна розтягнути, прискорити або стиснути за власним бажанням. Але іноді нам здається, що час йде так повільно! Наприклад, коли чекаєш кінця уроку. А веселий день, повний розваг, проходить так швидко! Тому мені важко повірити, що години і хвилини завжди однакові.

Вважається, що ми не можемо керувати часом. Наприклад, я не можу повернутися в вчорашній день і відповісти на минулому уроці краще, ніж я вже відповів. Або відправитися в середньовіччя і поспілкуватися там з лицарями. Та епоха вже в минулому.
4,4(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ