М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Den2228
Den2228
05.11.2021 14:05 •  Українська мова

Установіть відповідність 1.вставне слово А Кораблі шикуйтесь до походу! 2. однорідні члени Б Не гнів а ніжність наша вічна сила. 3. поширене звертання В На хвилі місяць грає симфонію без слів. 4. непоширене звертання Г Соловейку маленький у тебе голос тоненький. Д Можливо знайдем на путі незнані острови?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Jessabelle
Jessabelle
05.11.2021
Відгук, залежно від (відносно, стосовно), завершення (заключна частина, висновки), ?, скасувати, частково,  нарешті (насамкінець, наприкінці), більш наочно, додати, довести, досвід в галузі (сфері) розробки, залучити, стверджувати, в той самий час, приблизний, за наявності, починати, навичка, йдеться про, поставити за мету, перелічити, підготувати, не зважаючи на, спрямовувати, виробнича галузь (сфера), навколишнє середовище, принаймні, вступати, надати, під час виробництва (виготовлення), визнавати, враховувати, застосовувати, за таких умов, розв'язати проблему, вважати що, протиставляти.
4,5(22 оценок)
Ответ:
Звільнення - воля (при словотворенні; в корені слова). Ходити - хід (словотворення: в корені). Збоку - бік (словотворення; в корені). Шість - шостий(при словотворенні; в корені),  шести(при словозміні). Відомість - веду(словотворення; в корені). Постіль - стелити(словотворення; в корені). Загін - загону (словозміна; в корені). Ліг - лежачи, лежня(словотворення; в корені). Ременя - ремінь(словозміна; в корені). Дозори - дозір(словозміна; в корені).Двірник - двору (словотворення; в корені). Поклін - поклону(словозміна; в корені). Надвечір`я - вечеря - вечоровий(словотворення; в корені). Спекти - пік(словотворення; в корені). Перешіптуватися - шепіт(словотворення; в корені). Отвір - отвору(словозміна; в корені).
4,4(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ