Канікули! Скільки приємного в цьому слові, а наприкінці навчального року воно звучить зовсім по-особливому. Звичайно, це не останні мої літні канікули, але я не уявляю, що буду робити? коли закінчу школу. Адже я більше ніколи не зможу знов провести канікули так безтурботно і весело, як у дитинстві!
Як приємно прокидатися вранці, коли тебе будить яскравий промінь сонця, що пробрався крізь штори в кімнату до тебе... Приємно вибратися в село, дихати свіжим повітрям, наповненим ароматами різних трав… Приємно проводити час з друзями на річці, - піти рано вранці і бути там до вечора, засмагати під палючим сонцем, милуватися, як переливається водна гладь, купатися, просто бути самим щасливим на світі... Прокидатися з думкою, що не знаєш? який сьогодні день тижня, і це ні скільки тебе не хвилює!
Я переповнений радістю, коли уявляю собі все це... Я чекаю цього часу з величезним нетерпінням!
Кілька членів речення, що виконують тотожну функцію, відносяться дл одного й того самого слова і об'єднуються один з одним сурядним зв'язком, називаються однорідними. Між однорідними членами речення ставимо кому, якщо вони з'єднані перелічувальною інтонацією без сполучників, наприклад: суворовці завжди ідуть струнко, бадьоро, красиво; якщо вони з'єднані повторюваним сполучником, наприклад: місяць пливе оглядати і небо, і зорі, і землю, і море; також перед протиставними сполучниками, що з'єднують однорідні члени, наприклад: марко озирнувся, але ничого не побачив; між парами однорідних членів, наприклад: наука і труд, знання і школа манливо кличуть до мети; якщо однорідні члени з'єднані парним сполучником, то кома ставиться перед другою частиною сполучника, наприклад: не тільки робітники, а й селяни. Кома не ставиться, якщо сполучники і (й), та (в значенні і), або, чи не повторюються, наприклад: летів і танув сніг.
Объяснение:
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️