М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dikaya24
Dikaya24
26.08.2021 01:58 •  Українська мова

Складіть і запишіть хужодній опис чарівного казкового предмета

👇
Ответ:
PollyDraw11
PollyDraw11
26.08.2021

Сьогодні я знайшла на своєму чердаку зошит. Моя мати говорила, що він здійснює бажання. Мені так стало весело, що я хотіла показати всім і всм дати згадати по бажанню. Але мої батьки, що це дуже драгоцінна річ і, що вона передаєтся з мені з давних часів.

Цей зошит був червоного кольору. Я дуже любили цей колір декілька сторінок були вже заповнені. Було написано:"хочк щоб моя бабуся була здорова", "дуже хочу щоб матуся буда завжди веселою І тепер я зрозуміла яка ціна цього предмета.

Також було правило писати пером, та писати бажання з душею.

Стільки вистаче?

4,7(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
4yfkilo5
4yfkilo5
26.08.2021

Віра – це упевненість у чомусь, у здійсненні чого-небудь; визнання існування Бога.

Довіра – ставлення до когось, що виникає на основі віри в чиюсь правоту, чесність, щирість.

Що означає вірити

Антон повертався зі школи і дорогою зустрів свою однокласницю Марійку, яка сказала, що його матуся впала зі сходів, зламала ногу і тепер лежить у лікарні.

У приймальному відділенні він побачив татуся і свою старшу сестру Аню. Вони здивувалися: “Звідки ти дізнався?” Антон сказав, що повірив Марійці, тому що вона ніколи ще його не обманювала.

Ми також часто віримо словам, почутим від інших. Але коли нам хтось скаже неправду хоча б один раз, потім важко знову повірити цій людині.

Однак є Хтось, хто завжди каже правду, бо є самою Правдою. Ми можемо Йому вірити і довіряти - це наш Бог, котрий хоче, щоб ми вірили в Нього і цілком на Нього покладалися.

Що таке віра

Слово “віра” вживається в Біблії 239 разів. Це показує нам, якого значення надає Бог вірі. Що таке віра? - Це прийняття Бога через Писання і дія у відповідності з його настановами та заповідями. Біблія пояснює, що всі Божі благословення приходять до нас через віру. Без віри ми не можемо подобатися Богові. У Біблії говориться: “ Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду” (Євр.11:6).

Таким же важливим, як і віра, є основа, на якій вона знаходиться. Віра має на чомусь, ґрунтуватись, і це щось має бути істинним. Ось чому наша віра має ґрунтуватись на Слові Божому. Пригадайте Іллю, який довіряв сказаному Господом.

Ми не можемо бачити Бога, але, маючи віру, знаємо, що, справді, існує місце, яке називається небесами. У Біблії говориться: “А віра – то підстава сподіваного, доказ небаченого” (Євр.11:1). Це означає, що віра показує в реальних речах те, чого ми не можемо побачити. Ми не можемо бачити речі духовного світу, але, віруючи в Слово Боже, знаємо, що вони є реальністю.

Людина, яка має віру, довіряє Богові, незважаючи на несприятливі обставини. Віра та слухняність ідуть поряд. Істинна віра завжди виявляється у послуху. Віруючі є слухняними. Говорити, що ти в щось віриш, але не робити так, як заповідає ця віра, ще не означає вірити. Справжня віра вірить Богові і слухає Його. Віра, яка не слухає Бога, не є живою вірою. У Біблії говориться: “... віра без діл – мертва! ” (Як.2:26).

Ви можете сказати: “Я хотів би мати більше віри. Що мені робити, щоб зміцнити свою віру?” - Віра зростає завдяки пильній, постійній увазі до Божого Слова.

Почніть вивчати Слово Боже старанно, щодня, щоб точно зрозуміти, що Бог промовляє через нього. Вірте йому і застосовуйте у своєму житті. Ваша віра невпинно зростатиме.

4,5(11 оценок)
Ответ:
Marina56434655442
Marina56434655442
26.08.2021
1.Просте , односкладне , дієслівне ,узагальнено-особове . 
2.Просто , односкладне, дієслівне , означено-особове ( дійсний б) . Складне , двоскладне ,поширене , повне , не ускладнене . Просте , односкладне , іменне , номінативне .
3.Просте , односкладне , дієслівне , означено-особове ( наказовий б)
4.Просте , односкладне , іменне , номінативне .
5. Просте , односкладне , дієслівне , узагальнено-особове, ускладнене однорідними присудками.( узагальнена особа - він)
6.Просте , односкладне , іменне , номінативне .
7.Просте , односкладне , дієслівне ,  інфінітивне .( спонукальне речення , що містить в собі заклик) 
8.Просте , односкладне , дієслівне , безособове .( стало шкода - предикатив виражений словом іменникового походження )
9. Просте , односкладне , прислівникове , безособове . 
4,4(66 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ