М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Mishgan21
Mishgan21
17.05.2021 22:31 •  Українська мова

Написати твір-роздум " Позитивне та негативне у дистанційному навчанні". Використати складні речення з різними видами зв'язку, виділити їх та вказати зв'язок, накреслити схеми.

👇
Ответ:
anastasia4571
anastasia4571
17.05.2021
Я вважаю, що дистанційне навчання не можна однозначно назвати хорошим чи поганим, адже є багато як переваг, так 1 недоліків. Ось, наприклад, до переваг можна віднести те, що кожен самостійно намагається опрацювати матеріал, більш прикладає зусиль, а крім цього заважає, як це буває на справжніх уроках. Тим не менше, кількість недоліків теж — ніхто не вражаюча. Час навчання не нормований і ми витрачаємо його понаднормово, чого не було б, якби ми ходили на заняття. Як би це сумно не було, але монітори, за якими ми раніше залюбки проводили б час, і справді негативно впливають на зір, нашу поставу 1 загальне самопочуття. Підсумовуючи, можу сказати, що це непоганий варіант навчання, якщо не враховувати деякі незначні проблеми.
4,4(38 оценок)
Ответ:
vtnastya05
vtnastya05
17.05.2021

До позитивних слід віднести:подолання внутрішнього психологічного бар’єру,

можливість самостійно розподіляти власний час (економія часу), паралельно з освітнім

процесом студент знайомиться з новими технологіями, студент не соромиться

повідомляти про свої проблеми, викладач не відволікається від основної групи на

невстигаючих студентів.

Негативні сторони пов’язані з активним вторгненням у природній внутрішній світ

людини штучних ілюзорних вражень від екранних віртуальних сюжетів та взаємодії з

ними, небезпека може полягати і в навмисному маніпулюванні свідомістю молодої

людини (тому дистанційна форма навчання найбільш ефективна для людей старших 30

років), нехтування допустимими нормами безпеки режимів роботи з комп’ютером.

4,4(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Amelia2018
Amelia2018
17.05.2021
Бажання - небажання
Вдячність - невдячність
Визнання - невизнання
Везіння - невезіння
Воля - неволя
Дбайливість - недбайливість
Довіра - недовіра
Доля - недоля
Заможність - незаможність
Зацікавленість - безцікавість
Звичність - незвичність

Антоніми - це слова, що мають протилежне значення. У даному завданні потрібно знайти такі слова до заданих слів, які починаються на приставку "не". Просто додаємо цю приставку до кожного слова. Наприклад, до слова "бажання" додаємо приставку "не" і отримуємо "небажання". Так само поступаємо з іншими словами. Всі антоніми записуємо парами, щоб було зрозуміло, які слова є протилежними одне одному.
4,4(73 оценок)
Ответ:
ladakorobova
ladakorobova
17.05.2021
1.) В данном предложении украинские поэты Иван Франко и Тарас Шевченко используют однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Защемить щось у його душі" и во второй части предложения "він молиться гаряче звичаєм усталених зворотів" оба предложения имеют общий смысловой характер, описывающий внутреннее состояние человека и его действия в ответ на это состояние. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать однородными.

2.) Во втором предложении тоже использованы однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Він швидко скріпився духом" и во второй части предложения "громада кликала його, потребувала його ради" оба предложения описывают поведение и эмоциональное состояние человека в ответ на действия окружающих. Поэтому смысловые отношения в данном предложении также можно считать однородными.

3.) В третьем предложении используется неоднородное смысловое отношение между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Не щебече соловейко" упоминается отсутствие пения соловья, а во второй части предложения "В лузі над водою, Не співає чорнобрива, Стоя під вербою" описывается позиция и поведение чорнобрива (птицы) под вербой. Оба предложения имеют разные смысловые характеристики и не относятся к одному и тому же событию или действию. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать неоднородными.
4,4(75 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ