М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
neli2017
neli2017
04.02.2022 21:36 •  Українська мова

Сонце піднялося височен(?)ко. І гори й долини і поля і сади і ставок і
хати були залиті й облиті чистим прозорчастим білим як срібло
світом. Над ставком над садками м(?)готіло грало л(?)лося хвилями
золоте мар(?)во неначе на повітрі ворушилися якіс(?) пасма тонких
золотих н(?)точок. Куди не кинеш(?) оком скріз(?) весело та любо!
З(?)леніла молода ботвина на городах з(?)леніли поля садки
з(?)леніли розкіш(?)ні бур(?)яни та бузина. А над з(?)леною землею
синє - синє та гл(?)боке небо; а між небом та землею золоте сонце та
хвиля світова. І вес(?)ло й любо! Сміялос(?) небо сміялася земля
сміялося сонечко ясне а ставочок між з(?)леними горами між
з(?)леними вербами та садами неначе реготавс(?)!..

👇
Ответ:
Айкотик2017
Айкотик2017
04.02.2022

ответ: височенько, миготіло, лилося, марево, якісь, ниточок, кинеш, скрізь, зеленіла, зеленіли, зеленіли, розкішні, бур'яни, зеленою, глибоке, весело, сміялось, зеленими, зеленими, реготавсь

Объяснение:

4,8(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
cherrychampagne
cherrychampagne
04.02.2022
Володінням мовою людина відрізняється від інших живих істот. Приходячи у світ, кожен із нас потрапляє в атмосферу мови, у ній живе і розвивається. За до мови ми пізнаємо навколишню дійсність, здобуваємо знання, набуваємо здатності оцінювати явища життя, формуємо свій світогляд, вчимося планувати свої вчинки, аналізувати їх, передбачати можливі наслідки. Тільки через мову людина може сприймати й усвідомлювати думки, почуття і дії інших людей, доводити до їхнього відома результати власної мислительної діяльності, реалізовувати свої інтелектуальні можливості. За до мови люди спілкуються між собою, узагальнюють свій досвід, нагромаджують знання і передають їх один одному. Мова, отже, є дійовим інструментом формування людської особистості. 

Набуті людьми знання не зникають, вони нагромаджуються, передаються з покоління в покоління. Така передача духовних надбань, на яких базується культура, здійснюється за посередництвом мови. Внаслідок цього формується і розвивається впродовж століть і тисячоліть історична спільність людей, що має назву народ. 

Народ і його мова невіддільні одне від одного. Народ створює мову, а мова забезпечує існування народу. Народ живе доти, доки живе його мова. Людина, яка зрікається своєї мови, вбиваючи її у своїй душі, чинить злочин, зраджує ті незчисленні покоління наших попередників, які створили і зберегли для нас наш найбільший скарб — рідну мову як невичерпну скарбницю їхнього досвіду. Зберегти і примножити цей скарб — святий обов'язок кожного. 
4,4(65 оценок)
Ответ:
paris555
paris555
04.02.2022
Вулиця як така почала формуватися в 2-й половині ХІХ століття, отримавши назву Бериславської, оскільки в її кінці починалася дорога на місто Берислав.Сучасне найменування вулиця отримала за радяньських часів, а саме в 1957 році — з нагоди 40-ліття Жовтневого перевороту 1917).У 1950-60-х роках відбулося «друге народження» вулиці — після початку забудови житлових кварталів навпроти Парку імені Ленінського комсомолу. Тут буди зведені 5-типоверхівки. До цього ж на вулиці розташовувалися винятково індивідуальні споруди, городи та пустирі.З кінця 1960-х років вулиця 40 років Жовтня стала вулицею студентів, адже на ній у 1966 році були побудовані корпуси Політехнічного колледжу, заснованого в 1922 році.
4,8(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ