М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
xmistick
xmistick
10.12.2021 21:10 •  Українська мова

Прочитайте прислів’я, знайдіть дієслова й визначте їхню форму.

1. Не взявшись за сокиру, хати не збудуєш. 2. І сокира, лежачи, іржавіє. 3. Зароблений сухар кращий від краденого бублика. 4. Добре того вчити, хто хоче все знати. 5. Сказано на глум, а ти бери на ум. 6. Прожите, як пролите, — не повернеш. 7. Вчорашнього дня шукав, а що робити — не знав. 8. Не знаючи броду, не лізь у воду

👇
Открыть все ответы
Ответ:
di23di
di23di
10.12.2021

Повертайтесь навесті, лелеки, в рідні краї! Швидше, білко, стрибай з гілки на гілку! Хлопці, розмовляйте про щось! Зводьте , будівельники, новий дім!

Лелека- (великий перелітний птах із довгим прямим дзьобом і довгими ногами), ЧОРНОГУ́З,  БУ́СЕЛ,  БУЗЬКО́, ГА́ЙСТЕР, БУ́ШЕЛЬ ,ЖАБОЇ́Д ,БОЦЮ́Н,  БОЦЯ́Н. ,ДЗЬОБУ́Н

Швидко - (з великою швидкістю), СТРІ́МКО, СТРІМЛИ́ВО, СКО́РО, ХУ́ТКО, БИ́СТРО, ПРУ́ДКО, ШПА́РКО, ГІ́НКО, МЕРЩІ́Й, СТРІЛО́Ю, ВИ́ХОРЕМ, ВИ́ХОРЦЕ́М, ПОРИ́ВНО, НЕВПИ́ННО[НЕУПИ́ННО]підсил.,ШАЛЕ́НО.

Розмовляли- ГОВОРИ́ТИ, БАЛА́КАТИ, БЕСІ́ДУВАТИ, ГУ́ТО́РИТИ; ПЕРЕГОВО́РЮВАТИСЯ (з ким, між ким); ГОМОНІ́ТИ; ГАЛА́КАТИ, ГАЛАЙКОТАТИ, ЩЕБЕТА́ТИ

4,6(32 оценок)
Ответ:
takhtarkina
takhtarkina
10.12.2021

Чи потрібна шкільна форма?

Шкільна форма дозволяє дітям не відволікатися на такі значущі для них деталі, як обговорення зовнішнього вигляду однокласників і рівень їх матеріального забезпечення. У силу того, що діти часто жорстокі у своїх судженнях, школярі з бідніших сімей можуть чути на свою адресу глузування.

Це може вплинути не тільки на їх самооцінку, а й успішність у цілому.

Завдяки однаковою для всіх одязі соціальні відмінності стираються. Шкільна форма дисциплінує дітей. Класичний крій одягу, відсутність кричущих деталей і неприпустимих етикетом вирізів дає дітям можливість зосередитися на навчанні.

Однак, ці плюси введення форми актуальні тільки для тих шкіл, де варіанти моделей шкільної форми обговорюються заздалегідь і є обов'язковою вимогою для всіх учнів. У школах, де форма обов'язкова, але вимоги до шкільної форми не обумовлюються уповноваженими педагогами або батьківським комітетом – ці плюси вже не працюють.

У такому випадку думка про те, навіщо потрібна шкільна форма, є виправданим. Діти все одно будуть відволікатися і обговорювати сукню або новий модний жакет від шкільної форми тієї чи іншої учениці.

Плюси і мінуси шкільної форми

Плюси

До плюсів введення шкільної форми можна віднести вже відмічені раніше дисциплінованість і стирання соціальних ознак. Також форма дозволяє учням, особливо молодших класів, відчути свою приналежність до нової для них групі учнів.

Мінуси

Серед мінусів носіння шкільної форми можна відзначити її дорожнечу. Повний комплект з окремими елементами одягу для зміни може обійтися батькам у круглу суму. До того ж їм необхідно буде купувати одяг для прогулянок і вихідних днів. Ще однією проблемою шкільної форми є догляд за нею. Багато костюми періодично доводиться віддавати в хімчистку, а також ретельно і акуратно гладити.

Для самих школярів форма стає проблемою тоді, коли адміністрація навчального закладу приймає рішення про ведення єдиного фасону для всіх учнів. Проявити свою індивідуальність за до одягу учням стає складно.

Якою має бути шкільна форма?

Шкільна форма являє собою набір одягу класичного крою. Вибираючи форму для дитини, батькам варто скрупульозно поставитися до кожної моделі. Оскільки дитині доведеться провести в ній більшу частину часу, форма повинна відповідати таким вимогам:

• тканина повинна бути натуральною, допускається невелика кількість синтетичних волокон;

• всі шви і строчки повинні бути якісними;

• одяг не повинен обмежувати рухів дитини;

• якщо колірна гамма не затверджена статутом школи, перевагу краще віддати темним і не марким відтінкам, особливо це стосується форми для хлопчиків.

4,8(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ