Всі ми хоч раз у житті чули висловлювання "От не було б цього інтернету! Жилося б краще" зазвичай вони лунають з вкуст старшого покоління. Їх за це засуджувати - дивно, адже у них не завжди є змога добре розібратися у цих технологиях. Ще частіше ми чуємо про те що інтернет шкодить, звичайно! Все буде приносити шкоду у занадто великому обсязі. Інтернет - всесвітня система, мережа мереж называйте як хочете. Її використовують з різною метою, у людей онлайн робота, вони можуть продавати свої непотрібні речі, спілкуватися з людьми із всіх куточків світу, дізнаватися новини, читати книжки не виходячи з будинку. Зараз ситуація у якій ми знаходимося не найкраща, але Інтернет може до людям провести час. Нещодавно підлітки навчалися дистанційно через пандемію, я гадаю, що це значно до не спричинити подальшого розвитку вірусу. Хтось вивчив нові мови за до Інтернету. Це доступ до дуже великою кількості інформації! Про користь інтернету можна говорити дуже довго, шкода також є, але все ж користи більше. Використовуйте все з розумом.
вдачі
Відповідь: В цих фразеологізмах вжито займенник "він". Це займенник особового розряду, третьої особи однини. В усіх реченнях він виконує роль головного члена речення -- іменника. Група узагальнення -- узагальнено-предметні.
Пояснення значення фразеологізмів:
Чує дзвін, та не знає, звідки він.
Почувши десь якусь розмову, люди виривають з контексту одну фразу і починають тлумачити її на свій рахунок, прикрашаючи подробицями. Але тільки не про те, що насправді малося на увазі там. Так роблять ті, хто любить попліткувати.
Вітер він і не знає, що погоду він міняє.
Тут говориться про людину, яка навіть не думає про те, що її вчинки мають вплив на оточуючих.
Говори стовпу, а він стоїть.
Немає сенсу говорити щось людині, яка не хоче тебе слухати.
Скільки вовка не годуй, а він все в ліс дивиться.
Чим більше ти турбуєшся про людину, тим більше вона від нас відвертається. Це свідчить про те, скільки б ти не робив добра -- людям завжди мало буде.
Не так то він діє, як тим словом сіє.
Це свідчить про людину, яка сильна тільки на словах, а ділом довести нічого не може.