М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

У якому рядку всі сполучники сурядні?

А) Аби, для того щоб, якщо, проте;

Б) А, але, теж, або, чи, протее;

В) Коли, протее, щойно, бо, й

👇
Ответ:
ева514
ева514
28.12.2021

ответ: Б

Объяснение:

Сполучники

Єднальні

І (й), та (=і), так, а також, ще й, ні… ні, та ні... та ні, ані... ані, ні... ані.

Зіставно-протиставні

А, але, однак (одначе), проте, зате, та (= але), тільки, лише, хоч... але, хоч... зате, хоч... та, а втім, так, тим часом, як... так і, не тільки (не лише)... а (але) й, не то що... а (але), не так і... як

Розділові

Або, то, чи, хоч, або… або, то… то, не то… не то, чи… чи, хоч… хоч, а то, а чи, чи то, як не... то, коли не... то, якщо не... то

Градаційні

А й, а ще, а навіть, а до того ж, та навіть, та ще й, не тільки... а (але) й, не тільки... а навіть, не стільки... скільки, не так... як

Приєднувальні

І, та, також, і навіть, а й, та й, ще й, та ще й, також

Пояснювально-уточнюючі Або, тобто, а саме, як-от

4,5(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yarikplay13
yarikplay13
28.12.2021
Сьогодні ми з вами розглянемо питання, потрібна чи ні  про  шкільна форма і спробуємо дати на нього відповідь.
В Радянські часи шкільна форма була необхідним атрибутом освіти. Всі повинні були ходити в однакових костюмах, у святкові дні - в білих фартухах і  з бантами. та СРСР розпався, тепер кожна школа самостійно приймає рішення - вводити однакову форму для учнів , чи ні. З одного боку, однакова форма - це пережиток соціалізму, коли ніхто не повинен був виділятися з маси. Звісно, кожен з нас, сучасної молоді, хоче бути індивідуальним і неповторним, виділятися з-поміж інших, і це добре. Але є й інший бік медалі. В сучасному суспільстві населення дуже різко поділилося на багатих і бідних. В той час, як діти з багатих сімей можуть собі дозволити одягати в школу дизайнерські речі, у їх бідніших однокласників розвивається почуття неповноцінності. Так що однозначної відповіді на це запитання дати не можна.
4,5(88 оценок)
Ответ:
TrueStOrY133
TrueStOrY133
28.12.2021

Коли я влітку жив у бабусі, стався один цікавий випадок. У бабусі був красивий чорний кіт Мурчик. Він був дуже розумний, але мав незалежний характер. Він вільно гуляв по окрузі, наганяючи жах на сусідських котів та навіть їх господарів. Якщо його брали на руки, він відразу виривався і міг подряпати.

І ось одного разу Мурчик зник. Раніше він іноді пропадав на ніч, щонайбільше на добу. А тут не з'являвся вдома тиждень. Всі засмутилися, бабуся боялася, що з котом щось сталося. Вона ходила по вулицях, питала сусідів, але Мурчика ніхто не бачив.

І ось якось ми з бабусею проходимо повз одного будинку, а там сидить біля хвіртки чорний кіт, дуже схожий на Мурчика. Ми зупинилися, а він швидко підбіг та почав тертися нам об ноги. Це був Мурчик. А виявилося, що господарі цього будинку поїхали  на кілька днів і випадково залишили кватирку відкритою. Мурчик вліз всередину, бо звідти пахло рибою. Сусіди сушили її в кухні на вікні. І Мурчик в їх відсутність ласував рибкою. А коли сусіди повернулися і помітили, швидко виліз і втік.

Нам з бабусею було дуже соромно за Мурчика, коли сусіди розповідали цей кумедний випадок. Але вони не розсердилися, бо самі забули закрити кватирку. Ми всі посміялися, але потім бачили, як Мурчик часто навідувався до них у двір і довго сидів, стежачи очима за кватиркою, на яку сусіди повісили захисну сітку.

4,4(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ