М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Терміново. Даю 25. Випишіть підряд словосполучення за розрядами числівників:збірні,власне кількісні,дробові,неозначено кількісні,порядкові. Три озера,четверо ягнят,два одвірки,дванадцятий удар,кілька обертів,сьоме січня,чотири десяті їздових,сім книжок,дві п,яті зразків,одинадцятий клас,троє саней,двоє грабель,кільканадцять динь,шістнадцять верб,десятеро качат,за третім заходом,багато ошуканців,півтора року.Ключ - в іменниках підкресліть другу від початку букву. З цих букв має скластися закінчення вислову Л.Глібова:"Ніколи не хвались,поки..."

👇
Ответ:
gag99
gag99
16.06.2021

Четверо ягнят, троє саней, двоє грабель, десятеро качат, три озера, два одвірки, сім книжок, шістнадцять верб, чотири десяті їздових, дві п'яті зразків, півтора року, кілька обертів, кільканадцять динь, багато ошуканців, дванадцятий удар, сьоме січня, одинадцятий клас, за третім заходом.

"Ніколи не хвались, поки гаразд не зробиш діла."

4,6(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SergeGu
SergeGu
16.06.2021
Осінь - чарівна пора,пора сонця, звабливої втоми і особливої прохолоди дощових ранків. В повітрі витає солодкий п'янкий запах стиглих фруктів. Ніжне сонячне проміння ласково пестить шкіру. Тонким серпанком пролітають повз ажурні ниточки бабиного літа і світ розквітає пахощами осіннього меду. Важкі краплі дощу наповнюють землю довгожданною вологою і свіжість опалого листя проникає у все твоє єство. Люблю осінь, люблю це безмежне відчуття якоїсь особливої насолоди від затишних кольорових вуличок і різнобарвних парасоль під такою любою осінньою зливою.
4,8(56 оценок)
Ответ:
baranovkirill
baranovkirill
16.06.2021

 В одномумісті жили два маленьких горобчики Чик та Чирик. Дуже любили вони вихвалятись один перед одним.

  Одного сонячного ранку горобчики знову почали вихвалятись. Чик, гордо піднявши голову, сказав:

- Подивись, яке в мене гарне пір'ячко. Воно так і виблискує на сонці.

Чирик відповів:

- Та ти тільки поглянь, які у мене ніжні крильця, тендітний хвостик. Я набагато кращий від тебе.

Чик аж закричав від таких слів. Між горобчиками почалась сварка, яка невдовзі переросла в бійку.

   За маленькими хвальками, хитро примруживши оч гав великий чорний кіт Мурко. Чик та Чирик бились так, що аж летіло пір'я. Кі тихенько підкрався і швидко стрибнув за здобиччю. Вхопив горобчиків за хвостики. Перелякані пташенята почали вириватись, і таки полетіли. У Мурка в лапах залишилися лише їхні хвостики. Посідали бідолашні на паркані і мовчать. Нікому не хочеться більше вихвалятись, та і немає чим.

  З того часу горобчики жили дружно. А якщо і кортіло деколи похвалитись, то одразу згадували про свої хвостики, які залишились у Муркових лапах.

4,5(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ