Объяснение:
Кожна сучасна людина ще змалечку мріє бачити себе успішною. Не дивно, що слово «самореалізація» є надзвичайно популярним сьогодні. Проте життєві негаразди, матеріальні труднощі часто стають на заваді людям, що прагнуть успіху. Хтось сміливо долає перешкоди на своєму шляху, а хтось втрачає віру в себе, відмовляється від високих ідей, задовольняється тим, що має…
До кого ж приходить справжній успіх у житті? Я впевнена, що це питання здавна цікавить суспільство. Останнім часом у книжних магазинах можна побачити чимало книг і посібників про те, як стати успішною, шанованою, заможною людиною. Чи можна довіритися авторам? Я не думаю, що зможу відповісти на це питання стверджувально.
По-перше, кожна людина має своє особисте бачення життєвого успіху. Деякі люди вимірюють успішність кількістю грошей чи автомобілів, інші ж вбачають успіх у постійних подорожах, які дають змогу щодня відкривати для себе щось нове… Для когось успіх — це мати велику родину, де можна завжди почути веселий і безтурботний дитячий сміх, а для когось — це можливість стати професіоналом своєї справи, присвятивши все своє життя виконанню улюбленої роботи.
Як бачимо, успіх буває різним. Такими ж різними є і шляхи його досягнення. Але я вірю, що кожен із нас здатен стати успішним. Для цього потрібно змалечку виховувати в собі наполегливість, цілеспрямованість, віру в себе й власні сили. Ці риси характеру допомагають слабким людям ставати сильними, а звичайним людям — успішними. Необхідно завжди ставити перед собою мету й впевнено крокувати до неї, незважаючи на невдачі та помилки. Успішна людина не цурається своїх помилок, вона навчається з їхньою до отримує життєвий досвід.
Мовний стиль - публіцистичний, тип висловлювання - розповідь.
Як i коли з'явилися гроші
У давні часи між народами існував товарний обмін. Обмінювалися плем*я з племенем, місто з містом, країна з країною...
Але що більше ставало товарів, то важче було мінятися. Спробуй визначити, за що скільки давати? Отоді-то люди зрозуміли, що треба обрати якийсь товар за мipy й вимінювати на нього вci інші. Це полегшуватиме обмін.
У народів-мисливців таким товаром стали шкури, у xліборобів - хліб. І досі естонською мовою «раха» - «гpoшi», а споріднене лапландське слово означає «шкура». Ще зовсім недавно, за часів письменника Джека Лондона, шкури були мірою обміну на Алясці.
Люди визначали вартість якогось товару, порівнюючи його з іншим. Наприклад, вівця дорівнює одній рибальській cітці, або одній бичачій шкурі, або двом сокирам, або чотирьом глинянним горщикам i т. д. Oтакі товари й були першими грішми
Народний геній (якісний)
Фольклорний жанр (якісний)
Поетичним світосприйняттям (якісний)
Мелодійного звучання (якісний)
Материн наспів (присвійний)
Дитячу душу (якісний)
Неньчиної пісні (присвійний)
Рідної землі (якісний)
Мамина пісня (присвійний)
Древній історик (якісний)
Наше життя (присвійний)
Натружене село (якісний)
Нашій хаті (присвійний)
Неньчина пам‘ять (присвійний)
Золоті ниті (якісний)
Народної поезії (присвійний)
Живою мовою (якісний)
Объяснение: