Попід, між, зате, проте, кожний, всякий, багацько, а, за, під, та, коли, може, якщо, в, щоб, коли б, у, передусім, в основному, незважаючи на, через те що, тому що.
Второстепенные члены предложения зависят от главных, грамматически подчинены им; Второстепенные члены предложения могут быть подчинены не главным, а второстепенным.
Второстепенные члены поясняют, уточняют значение господствующих над ними словоформ, содержат различные характеристики их.
Значение второстепенных членов определяется их отношением к поясняемой словоформе. Это значение зависит и от того, какой частью речи представлен второстепенный член предложения, какова его форма. В характеристику второстепенного члена предложения входит и его значение, и его форма. В русской грамматике выделяется три основных вида второстепенных членов — определение, дополнение, обстоятельство; особо рассматривается приложение. Каждый из них имеет свое грамматическое содержание и свою форму. При описании второстепенных членов предложения уделяется внимание различным оттенкам значения и вариантам формы. Наиболее четко значение второстепенных членов проявляется в основных формах; нетипичные формы вносят в значение члена предложения различные оттенки.
Коли наступає літо, у мене відразу піднімається настрій. Не те, щоб воно в мене було поганим навесні, узимку або восени, але той факт, що не потрібно нікуди йти, вставати в школу, готовити щодня уроки мене дуже радуєУлітку я займаюся всім тим, на що бракує часу в шкільні будні. Люблю грати у футбол, проводити час зі своїми родителями, зустрічатися з однокласниками, довго спати і є багато морозива. Ще мені подобається, що влітку росте багато фруктів і овочів. У нас є дача за містом. І влітку я проводжу там багато часу. Тато мені розповідає щось цікаве про рослини, щоб потім я сам смог вирощувати їх.Природа влітку набирає соки й дарує нам усе, що може. Я люблю ходити по літньому лісі зі своїми товаришами або з родителями. Ми часто ходимо на річку, кілька разів ми з татом ходили на риболовлю, але я увесь час спав з вудкою, тому що рано доводилося вставати. Цього року ми їздили всією сім'єю на море. Відмінно проводили час із ранку до вечора, купалися, грали, співали пісні й загоряли. Літо - моя улюблена пора року. Дуже не хотілося б, щоб воно закінчувалося, адже тоді знову потрібно буде ходити в школу й щодня готовити уроки.
ответ: зате, проте, а, та, коли, якщо, щоб, незважаючи на, через те що, тому що.
Объяснение: