М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Armatod
Armatod
24.08.2021 23:55 •  Українська мова

І. Визначити прийменники складні, складені.
1. Хто часто в дорозі, був під возом і на возі. 2. За початок на прикінці роботи платять. 3. У шевця Данила під кінець роботи голка згнила. 4. З метою заохочення
членів драматичного гуртка наказую преміювати їх поїздкою до Львова, а у вигляді премії видати їм підручники сценічного мистецтва.
ІІ. Знявши риски, прийменники, які треба писати разом і через дефіз, запишіть у дві колонки.
по/серед, з/понад, із/за, з/поміж, по/між, по/за, з/над, по/над, з/перед.
ІІІ. Перепишіть прислів`я, вибираючи з дужок потрібний прийменник. Свій вибір обгрунтуйте.
1. (З,зі,із) снігу каші не звариш. 2. У вовки (з,зі,із) кобилячим хвостом не сунься.
3. Й (з,зі,із) зміїної отрути збирають ліки. 4. Спав мені камінь (з,зі,із) серця.
5. Носиться як баба (з,зі,із) ступою. 6. Птах (з,зі,із) своїх крил податку не вимагає. 7. Розкіш приходить (з,зі,із) смаком, а виходить (з,зі,із) болем. 8. Поруч (з,зі,із) справжнім майстром тремтять халтурники. 9. Ми до них (з,зі,із) серцем, а вони до нас (з,зі,із) перцем.
ІV. Уявіть, що ви з рідними чи друзями ділитеся досвідом щодо вирощування городини. Висловте подані нижче поради, розкриваючи дужки, перепишіть.
1. Огірки треба поливати частіше (у,в) період формування плодів. Неварто поспішати (з,із) першими поливами розсади огірків, тоді (у,в) рослини буде більш міцне стебло. 2. Щоб насіння краще проросло, його замочують (у,в) теплій воді. 3. Столовий буряк висівають двічі - відразу ж після зернових, а також (у,в) середині травня. (У,В) першому випадку отримують (у,в)рожай для використання (у,в)літку, а (у,в) другому - назиму.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
yroslav120206
yroslav120206
24.08.2021

напевно, у кожного з нас є улюблене заняття. комусь подобається вишивати чи готувати смачні страви. хлопці, зазвичай, люблять майструвати. мені особливо приємно малювати.

я люблю створювати різноманітні картинки. особливо мені подобаються вечірні пейзажі, адже природа дужа неповторна і багата.

безвітряними вечорами через вікно вдивляюсь у далечінь і зачаровуюсь таємничістю розлогих дерев, які ростуть у садку. поринаю у казкову мить. тоді беру пензлик, сі на підвіконня й переношу на папір вечірню красу. найскладніше малювати людські постаті. легкий відблиск місячного світла завжди по-різному освічує витвір. тому щоразу пейзаж виходить зовсім іншим.

раджу брати іншим в руку пензлик чи олівець, щоб переносити природну красу на маленький художній витвір. він покращує настрій та приносить радість.

4,5(46 оценок)
Ответ:
kadaran
kadaran
24.08.2021
Сенс життя в красі та силі прагнення до
цілей, і тому потрібно, щоб кожен момент
буття мав свою високу мету.
максим горький
на зорі свого життя людина постає перед питанням: який шлях обрати? бог дає кожній людині право вибору, а вона вже має визначитися, що їй потрібно в цьому житті, ким вона хоче бути, як вона планує себе реалізувати. іноді людина з самого дитинства знає, чого вона прагне. та й дорослі, правду кажучи, частенько полюбляють запитувати у дітлахів про те, ким ті хочуть стати в майбутньому, і щиро посміхаються, почувши наївні побажання щодо професії видатної акторки, талановитого співака чи космонавта. звісно, все це лишається у безхмарному дитинстві, спогади з якого протягом усього життя тішитимуть, зігріватимуть душу людини. але буває й так, що хтось увесь час шукає себе і ніяк не може
ще видатний ійський письменник оскар уайльд говорив: "ціль людського життя — самовираження. проявити свою сутність у всій повноті — ось для чого ми живемо". справді, людина має використати всі свої можливості, якомога краще показати себе. але досить часто можна почути міркування з приводу того, що талант дається далеко не кожному. це хибна думка. так не буває і не може бути. є лише ледачі та слабодухі люди, які просто не хочуть працювати над собою, бо не бачать перспективи у цьому. вони лише і коли дитина народжується, бог дарує їй якісь здібності, хист до чогось. з часом вона обере те, що їй до душі. звичайно ж, якщо маєш велике бажання, можна розвинути цей талант, удосконалити його, бо сенс життя —це творчість.
особисто я вважаю, що обрана людиною професія насамперед має давати задоволення їй самій та бути корисною для оточуючих. улюблена, омріяна професія — це запорука успішного й щасливого життя будь-якої без винятку людини. щодо мене, то я вже визначилася стосовно своєї майбутньої професії. щиро кажучи, понад усе мені б хотілося бути дизайнером інтер'єру. я дуже люблю малювати, і можу сказати, що це в мене досить непогано виходить. та й батьки підтримують і поважають моє рішення. це так важливо, коли рідні люди розуміють та підтримують тебе. і я сподіваюся, що ця професія мені самореалізуватися в житті
головне, все треба робити впевнено і знати, що тобі потрібно в житті. хочеться пригадати вислів генріха давида торо: "якщо людина наполегливо прямує до своєї мрії і намагається жити таким життям, яке вона собі уявила, успіх прийде до неї в звичайний час і зовсім неочікувано".
варто пам'ятати про те, що можна обирати будь-яку професію, але завжди перш за все треба залишатися людиною. можна бути ким завгодно: вчителем, лікарем, співаком, актором чи інженером. необхідно лише пам'ятати про моральні цінності
4,5(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ