Гармонія людини і природи як велика духовна цінність.
Кажуть, у природи немає для нас ні нагород, ні покарань, у неї є лише наслідки. Я особисто це розумію так, що людина і природа взаємозв'язані і взаємозалежні. Людство використовує природне багатство: ліс, водоймища, гори, тварин і рослин. Природа, здається, щедро ділиться всім цим. Але в останні часи гармонія людини і природи швидше нагадує "екологічне рабство". Людина бере, але, нажаль, не віддає. Людина - споживач, а не партнер. Природа кричить: "Земляне, не нищ мене! Не вирубуй дерев в горах! Не забруднюй океани пластиком! Не нагрівай чадом планету! Не спалюй тваринок в полях!.." Сказати по правді, не нищити природу може лише людина з духовними цінностями. Не йде мова про релігійні переконання. На мою думку, ти можеш не читати книжок і не дивитися Діскавері про природу, можеш на мати вдома жодної домашньої тваринки, але в наш час інтернету неможливо не знати про екологічні проблеми країни і світу.
Отже, щонайменше, що може зробити кожен з нас зараз і тут, - це не викидати папірці і білетики на вулиці собі під ноги, сортувати сміття вдома і не знущатись над бродячими тваринами. Тоді, мабуть, можна говорити про гармонію людини і природи.
Объяснение:
Відповідь:22 серпня 2010 року сотні тернополян і гостей міста зібралися на урочисте відкриття пам'ятника українській співачці, уродженці Тернопілля Соломії Крушельницькій.
Погруддя Крушельницької стоять нині в оперних театрах Львова, Мілана, Варшави, а ось пам'ятник їй в повен зріст у Тернополі - перший у світі. Ідея встановлення пам'ятника виношувалась ще в 1989 році. Колишній директор Тернопільського музичного училища ім.Соломії Крушельницької Марта Подкович свого часу заснувала газету “Соломія”, а слідом за цим зініціювала створення однойменного благодійного фонду. І в 2003 році звернулася до громадян, установ і організацій з проханням зібрати кошти на пам'ятник.
І ось тепер у бронзі Соломія повернулася додому... Автор фігури, Володимир Стасюк, працював над пам'ятником у Львові за до братів Володимира й Андрія Сухорських. Скульптура висотою 3,8 метра і вагою 3,5 тонни — перша в області вилита з цілісної бронзи.
Перше слово перед відкритим пам'ятником виголосив її внучатий племінник, композитор Мирослав Скорик (Львів). Освячення пам'ятника здійснив о. Роман — настоятель храму Святого Миколая з родинного села співачки — Білої, в якому колись правив її батько, отець Амвросій. До тернополян та гостей міста звернулися також представники влади — голова обласної ради Олексій Кайда, голова облдержадміністрації Михайло Цимбалюк.
Під час урочистостей постамент скульптури прикрасили букетами з написами міст, де жила і гастролювала співачка. Рим, Відень, Париж, Каїр, Барселона, Торонто, Чилі... Усього — сорок міст, адже талантом українки захоплювались в різних куточках світу.
Пам'ятник С. Крушельницькій став новим символом Тернополя. І враження було таке, що стояв він тут завжди...
Пояснення:недавно писав ток нам нада било про свой город) ето подойдет))