М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rozik080
rozik080
26.06.2020 17:18 •  Українська мова

Зробити синтаксичний розбiр речення: у свiтi злому i холодному, де щастя зiткане з прощань, чи ми пробачим одне одному цю несподiвану печаль?

👇
Ответ:
MD200405
MD200405
26.06.2020

у світі (обставина) злому (означення) і холодному (означення), де щастя (підмет) зіткане ( присудок) з прощань (додаток), чи ми(підмет) пробачим (присудок) одне одному(додаток) цю (означення) несподівану(означення) печаль (додаток)?

4,6(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lizakisa777
Lizakisa777
26.06.2020
Кульбаба знають всі. Жовті розсипи його квіток зустрінеш весною в саду, на вулиці, біля доріг, на лісових галявинах. Рослина любить однаково і сонечко, і тінь. Його топчуть люди, їдять тварини. А кульбаба росте собі і росте — гордий і витривалий. Зустріти кульбаба можна майже по всій території Росії, за винятком Арктики, високогір’їв і пустельних районів. Цвіте рослина в квітні-червні. Пізніше — у другій половині літа гається вторинне цвітіння. Всі знають голі довгасті виїмчасті листя кульбаби, зібрані в розетку, його довгі порожнисті квітконоси з великими кошиками золотисто-жовтих квітів. Але далеко не всі знають, що це рослина вже давно числиться в списках зеленої аптеки. Його сік застосовував ще Авіценна. У Стародавньому Римі використовували кульбабу для виведення веснянок і «печінкових» плям на шкірі. Не забували його і в середні віки.
В даний час в якості лікарської сировини медицина використовує корінь кульбаби: М’ясистий, стрижневий — він служить рослині для відкладення запасів поживних речовин.
4,8(86 оценок)
Ответ:
аы437
аы437
26.06.2020
умова, фірмова, казанова,обнова, чудова, готова,раптова, слова, корова,півсловависока вірогідністьзнову, будовапосереднязагадково, казково, раптово,слово, бога, працювать, морянизькаДвістіп’ятдесят слів із поезії з подібними закінченнями:обмова, відмова, передмова, змова, розмова, вимова,зимова, фірмова, умова, гумова, післямова, нова,рубінова, пінгвінова, каїнова, іванова, ліванова,богданова, казанова, пеліканова, романова, гетьманова,тюльпанова, кранова, постанова, каштанова, обнова,венова, кленова, цикламенова, знова, литвинова,бузинова, калинова, малинова, полинова, мандаринова,ультрамаринова, цитринова, шипшинова, фараонова,гвідонова, неонова, жонова, слонова, соломонова,тернова, основа, першооснова, соснова, порцелянова,напова, степова, липова, упова, айова, бойова, покойова,вікова, славікова, пікова, іакова, булґакова, кабакова,щебакова, макова, однакова, кракова, личакова,грибкова, оливкова, шовкова, підкова, загадкова,випадкова, смерекова, книжкова, казкова, бузкова,обов’язкова, ризикова, олейникова, годинникова,лісникова, часникова, сотникова, материкова, котикова,наливайкова, веселкова, безпомилкова, сутінкова,серпанкова, ранкова, передранкова, щоранкова
4,7(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ