М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Прочитати речення. Трансфор­мувати речення так, щоб вони були ускладнені відокремленими обставинами. Записати.
Зразок. День матері повернувся до нас нині й мусить стати відлі­ком кращих справ родини й суспільства у ставленні до жінки — Ма­тері. — День матері, повернувшись до нас нині, мусить стати відліком кращих справ родини й суспільства у ставленні до жінки — Матері.

1. Петро Могила капітально відреставрував печери та розширив і на­дав чимало прикрас печерним церквам. 2. Тарас Шевченко відвідав своїх київських знайомих і дістав дозвіл на повернення до Пе­тербурга, вирушив із Києва. 3. Данило Заболотний двічі експериментував на власному організмі та випробовував сироватку при дослідженні чуми й дифтерії. 4. Тарас Шевченко підвівся з-за столу й поволі підій­шов до вікна. Протер дірочку в заволоженому склі, подивився на ву­лицю.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
oliaborisova123
oliaborisova123
29.01.2022

Чи актуально в наш час вміння красиво і правильно говорити? Звісно так,адже від вміння правильно та красиво висловлювати свої думки залежить наш успіх, кар'єра та елементарне ставлення інших людей до своєї особистості.

Напевно, Ви згодні з тим, що спілкування з людиною, яка висловлює свої думки літературною мовою ,набагато приємніше, ніж з людиною,яка говорить нецензурною, отруйною мовою.

Ні для кого не секрет, що читаючи, людина розширює свій кругозір,розвиває пам'ять, увагу, образне мислення і звичайно, свою фантазію.

Читаючи гарні книжки хороших авторів, людина розширює свій словниковий запас та вміння використовувати літературні слова у своєму лексиконі.

Чи помічали ви, що після читання книги, яка написана зрозумілою, але в той час красивою мовою, висловлювати свої думки набагато легше.Лексикон наповнюється динамічними,яскравими та влучними словами, тим самим допомагаючи формулювати та висловлювати власні думки.

Переконавшись у цьому може кожен на власному досвіді. Достатньо просто прочитати декілька творів світової класики і ви побачите, той "хто не міг і двох слів зв'язати "почне висловлювати свої думки чіткіше, підбирати потрібні слова та позбавлятися слів-паразитів.

Доказом цього є історія з власного життя.Я давно захоплююсь літературою, як творами світових класиків так і творами української літератури.На 4му курсі мені випала "честь" складати іспит з філософії.Звичайно,філософія -це непросто наука і потребувала багатих знань та великого словникового запасу.Отож,озброївшись усіма знаннями та згадавши усі перли нашої багатої рідної мови я пішла на іспит. Не буду розповідати, яким важким був цей іспит, але з гордістю можу сказати, що пристрасть до читання до мені скласти його на відмінно

Адже, я висловлювала свої думки яскраво,використовуючи усе багатство літературної мови.

Читаючи авторів класики, таких як:Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Михайло Старицький, Іван Франко та Тарас Шевченко, а також світових класиків:Еріх Марія Ремарк, Вільям Шекспір, Франц Кафка, Гарсія Маркес ми вбираємо в себе найкращі зразки літературної мови, тим самим звикаємо гарно говорити.

Отож, читайте, читайте з захопленням, читайте перлини класичної літератури та плекайте в собі вміння закохувати лише одним словом..

4,4(22 оценок)
Ответ:
assassin83arsoz7sda
assassin83arsoz7sda
29.01.2022

1. (Кличе), (манить) нас сонечком рідна земля (О. Довгоп'ят). 2.( Повільно), й (тихо) сонце сходить (О. Лупій). 3. Учуся в свiтi жити у (квітів), і (пташок) (М. Луків). 4. На схилах Дністра нас зустрінуть і (трави,) і (квіти) (П. Шмiгельський). 5. Вечірне сонечко гай золотило, Дніпро і поле золотом крило (Т. Шевченко). 6. Є в «Кобзарі» і про гайдамакiв i про (Підкову,) і про (Гамалію) (Б. Грінченко). 7. Теє слово всiм давало то (розвагу,) то (пораду) (Леся Українка). 8. На вустах роз цвiтає слово і (любистково,) і (барвінково) (П. Осадчук).

Объяснение:

В дужках однорідні члени речення

4,8(54 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ