М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dalldall
dalldall
09.08.2022 08:41 •  Українська мова

Попереду, за річкою, танули ліси, що тяглися звідси і вгору, понад Ворсклою, і вниз, до Дніпра.Зав'юнився під ногами розсипчастий пісок берега. Річки, схованої в берегах, ще не видно було, але вона вже відчувалася по свіжості й прохолоді, якою потягло від неї. Ліс, наблизившись, перетворився з синього в зелений. Його соковиті хащі по той бік річки, прокидаючись, повнилися пташиним тисячоголосим гомоном, особливо солов'їними трелями. Зелений світ, умитий росами, лящав, висвистував, видзвонював, лунко переливався щедрою розмаїтістю акордів, ладів і тонів. Птаство, радіючи весні, творило музику краси дивовижної, солов'ї аж заходились, зозулі кували, торкаючи дзьобиками чарівні клавіші неба. (За О. Гончаром).
1. Випишіть речення з відокремленими означеннями, вираженими дієприкметниковими зворотами.
2. Випишіть речення з відокремленими обставинами, вираженими одиничними прислівниками.
3. Випишіть речення з відокремленим додатком.
4. Випишіть речення з уточнюючими членами речення.
ІІ. Перебудуйте речення так, щоб один із невідокремлених членів речення став відокремленим. :
1. Після зборів велика, галаслива і радісна група учнів вийшла на вулицю.
2. За горами там давно вже сяє сонце.
3. Сашко дивився на хлопців і усміхався.
4. Освітлений вогнями великий пароплав до пристані підходив.
ІІІ.Спишіть речення, розставляючи пропущені розділові знаки. Підкресліть відокремлені члени речення.
1. Ми всі із хліба виростали сину із праці себто чуда із чудес...
2. І всі хати білі чисті святкові для щасливого літа вони білились і зараз змагалися в красі .
3. А може завтра ти пройдеш ось тут де вітер пелюстки колише .
4. Пригинаючи аж до землі невеликі дерева на узліссі вітер нарешті виривався в полі і не зустрічаючи на своєму шляху перешкод вихором нісся до горизонту .
ІV. Виконайте тестові завдання:
1.Укажіть речення, у якому прикладки відокремлюються комами
А. Гордій Байда як колишній офіцер розумівся на військовій справі .
Б. Козак Бобренко на ім'я Григорій єдиний син достойної вдови .
В. У колективі Ярослава знали як доброзичливу людину (3 газети ).
2.Укажіть речення, у якому поширена обставина відокремлюється комою:
A. Годі вже сидіти згорнувши руки.Б. Кілька годин вони працювали не відпочиваючи.
B.Ідуть співаючи дівчата. Г.Укрившись тьмою тротуари і асфальти сплять.
3. Укажіть речення, у якому є уточнююче означення:
A. Під Києвом, на березі Дніпра, хлопча стояло в мареві світанку
Б. Слово інше кинула, студене, потоптала ватру ти байдуже .
В. Не дивися так привітно, яблуневоцвітно.
4. Укажітьправильнітвердження: А Відокремленими можуть бути будь-які члени речення.Б Другорядні члени речення, які для підсилення їх смислової ролі виділяються в усному мовленні інтонацією й паузами – це відокремлені члени речення.В Відокремлені члени речення на письмі

👇
Открыть все ответы
Ответ:
NerminJaleÇiçek
NerminJaleÇiçek
09.08.2022

Мій улюблений міфологічний герой.
Мені дуже подобається міфологія давної Греції та Давнього Риму. Світ безстрашних героїв та жахливих чудовиськ не може оставити байдужим. Герої стародавньої міфології вчать нас бути хоробрими, допомагати слабким та вірити в чудо. Майже всі персонажі міфології викликають в мене почуття захоплення, особливо Геракл та його дванадцять подвигів, боротьба Персея зі страшними чудовиськами, пригоди молодого Персея.
Але серед великої кількості розумних та сильних міфологічних персонажів, більш за всіх мені подобається добрий та справедливий титан Прометей. Його подвиг полягав у тому, що він викрав вогонь у богів Олімпа, щоб поділитися їм з людьми. За його до люди стали незалежними від богів. Герой навчив людей писати та рахувати. Показав населенню деякі ремесла, навчив добувати та робити різні предмети із металу. Раніше не мали змоги виходити в море, а тепер Прометей Показав їм, що можна будувати судна.

Люди навчилися робити ліки та боротися зі хворобами. Коли люди навчилися все робити самі, вони перестали поважати та молитися богам Олімпу. За цей найголовніший бог Олімпу Зевс і захотів покарати доброго титана. За щиру до людям Прометея прикували до скелі. Вдень сонце нещадно палило його тіло, вночі поливав холодний дощ. Але на цьому муки героя не закінчувалися, щодня величезний орел усаджувався на груди Прометею і клював його печінку. Наївшись досита, орел відлітав. Вночі рани титана загоювалися, але на ранок страждання поновлювалися.
Щоб стати вільним Прометею потрібно було відкрити тайне пророцтво для Зевса, але титан не хотів цього робити. Але через деякий час Прометей все ж вирішив до Зевсу і відкрив тайну. Після цього бог і титан помирилися. Геракл, син Зевса, убив орла, який мучив титана, розбив кайдани Прометея, і звільнив його. Скінчилися його муки.
Розповідь про титана Прометея мене захоплює тим, що вчить нас бути мужніми та добрими до тих, хто слабіше. Прометей пожертвував собою, щоб люди змогли жити краще, він проявив себе як сильний та справедливий герой.

 

4,4(79 оценок)
Ответ:
LikaKostukova
LikaKostukova
09.08.2022

                                        "Якби я була чарівником"

  Якби я була чарівником, я багато чого змінила б цьому світі. Насамперед, я припинила б всі війни які є на світі, адже вони знищують життя. Я б зцілила всіх хворих, винайшла б ліки від усіх хвороб. Я зробила б людей щасливими, щоб вони назавжди забули про ненависть та жорстокість. Люди не знущалися б над тваринами, а піклувалися про них. І зичайно, я зробила б так, щоб в усіх дітей були люблячі батьки.

   Добрі люди заслуговують і на щастя, і на гідне життя, і на благополуччя. Я вірю, що так воно і буде, навіть без до чарівників.

4,7(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ