М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мечтаешь ли ты побывать на экскурсии или отправиться в поход? что именно ты хочешь там увидеть? напиши про это 5-7 предложений (текст-рассказ) (на украинском)

👇
Ответ:
Vovan10052002
Vovan10052002
22.07.2020

Я мрію поїхати на екскурсії в в музеї "Космонавтики".Я там хочу побачити хто побудував перший літак а ще я хочу дуже сісти в крісло для космонавтів и пройти випробування на витрималість.Я дуже хочу там побувати!Там ще написано хто самий перший комнонавт,хто побудував літак та ракету.Всі розповіді про космос.

Я дуже сподіваюсь що ми зі всім класом поїдемо на екскурсію.

4,6(70 оценок)
Ответ:
ulianakosovska0
ulianakosovska0
22.07.2020

Я хочу побувати в поході біля річки. Взяти човна, щоб можна було плавати на ньому. Цілий день буде палати вогнище і біля нього вже стоятимуть намети. Я візьму вудку і бути ловити рибу, бо це дуже цікаво і корисно.  Поход біля річни напевно найцікавіший. Тут можна купатися, грати тощо. Моя мрія побувати в поході.

4,7(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sijjj777
Sijjj777
22.07.2020
У моєї матусі теплі і ніжні руки.
У саду розцвіли білі, рожеві та червоні троянди.
Двінкі щебетання пташок чути під моїм вікном.
Зеленими лісами, жовтогарачими житами і прекрасними людьми красується наш рідний край.
Випав перший пухнастий білий сніг.
Я мрію стати видатною художницею.
Під моїм вікном росте старий могутній дуб.
Запашний хліб лежить на рушнику.
Яскраве і тепле сонечко заглядає у віконечко.
Нарешті прийшла довгожданна і чарівна весна.
Моя сестра завзята трудівниця.
На дитячому майданчику було чути веселі та дзвінкі голоси дітлахів.
4,6(43 оценок)
Ответ:
RыBкA109
RыBкA109
22.07.2020

1. З кожною хвилиною мітингувальників ставало все більше (А. Шиян). 2. У залі робиться гарячіше. Хтось навстiж відчинив вікно у сад (Ирина Вільде). 3. Природа часто буває мудрішою за людину (Народна творчість). 4. Як трохи менше будете дбати про багатство, а більше про здоров’я, то дочекаетесь (М. Стельмах). 5. Вони гомоніли все тихіше і тихіше, із іх гомону виникала пісня (Леся Українка). 6. Швидше і швидше котилися хвилі, розливалися ширше і помалу заспокоювалися (Леся Українка). 7. Ну, от

і все. Одплачеться природа. Ій стане легше певне. Як мені (Л. Костенко).

4,8(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ