М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
GameNooB
GameNooB
29.08.2022 15:44 •  Українська мова

1.Визначити рядок кількісних числівників, у яких при відмінюванні змінюється лише друга частина.

А)Шістнадцять, п'ятсот, вісімсот.

Б)Шістсот, сімсот, вісімсот.

В)Дев'ятнадцять, одинадцять, тридцять.

Г)П'ятнадцять, дев'ятсот, чотириста.

2.Знайдіть серед поданих помилкове твердження:

А)Збірні числівники че́тверо, п’я́теро, ше́стеро, се́меро при відмінюванні зберігають суфікс -еро-

Б)Збірний числівник оби́два, оби́дві або відмінюється як два: обидво́х, обидво́м... , або (частіше) замінюється в непрямих відмінках формами від давнього, але маловживаного тепер оба́, обі́: обо́х, обо́м, обома́, на обо́х.

В)Числівники скі́льки, кі́лька, де́кілька, сті́льки, бага́то відмінюються як два: скілько́х, скілько́м, скількома́, багатьо́х, багатьо́м, багатьма́ (багатьома́)...

Г)Числівники со́рок, дев’яно́сто (= дев’ятдеся́т), сто вживаються в родовому, даваль., місц. відмін. з закінченням -а: з сорока́, дев’яно́ста, ста, а для орудного відм. вживаються форми стома́, сорокома́ або сорокма́.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Hhh2341
Hhh2341
29.08.2022
Слово-основна одиниця мови. Мову називають найважливішим засобом спілкування, та якщо вдуматися, то основою і спілкування, і впливу, і пізнання є саме слово. Завдяки словам ми можемо виразити свої думки і почуття, емоції і мрії. Подумаймо: коли б не було мови, слів, звуків, ми не могли б розуміти один одного. Зараз часто можна зустріти одну з форм насильства-кулаки та бої. Не дійшовши згоди ми вступаємо в бій. А коли б просто поговорили то, я впевнена, дійшли б згоди чи компромісу. Словами можна вплинути на людину: заспокоїти чи розсердити, домовитися з нею чи навпаки. Отже погодбтеся: завдяки словам нам жити легче. А хіба ні?  
4,8(11 оценок)
Ответ:
маша9393
маша9393
29.08.2022
Чи бачили ви, як цвітуть Петрові батоги? Не бачили? І не знаєте, які вони? Може чули, як старенькі їх ще називають диким цикорієм? 1 ростуть вони на узбіччі доріг, на занедбаних пасовищах, під плотами, на смітниках. Аж до серпня стирчать голі, безлисті кущики з довгими прутиками.  І раптом сонячного ранку серпень розвішує по тих довгих прутиках круглі шматочки синього-яскравого неба. І ті дивовижні синьоокі кущі-букети милують очі доти, поки сонечко із зеніту не зверне до заходу. Тоді квіточки, наче по команді, скручуються, ховаються у пазухи, і стає знову кущ непривабливим аж до наступного ранку. А як тільки вранішнє сонечко вип'є із прутиків росичку, то і заяскравіють неповторної краси сині квіточки. Від кольору цих квіточок у нашому селі Могилівці здавна місяць серпень називали синьооким
4,4(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ