М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
erke999000
erke999000
17.09.2021 11:36 •  Українська мова

Поширте подані речення узгодженими означеннями, вираженими

дієприкметниками.

Безмежні степи запорізькі. І невимовно чарівні вони про-

зорого ранку і в пору зачину жнив, коли море колосся дорід-

ного і дозрілого, стрічаючи сонце, туманиться червоним золо-

том, переливається барвами райдуги й набирає такої врочистої

тиші, немов само собою замилувалося.

Родючі поля запорізькі. Та цього літа напрочуд заколоси-

лись вони ще буйним врожаєм. Аж стебло погнулося, понату-

жилось під вагою зернистого колосу ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kateryna264
kateryna264
17.09.2021

ОбъясЯ погоджуюся зi словами панка: "Вiйна - це традицiя iсторiї людства, вона прийнята всiм цивiлiзованим свiтом". Вiйна це жахлива рiч, конфлiкт пiд час якого гине багато невинних людей, та спричиняються багато аморальних та воэнних злочинiв. Але вiйна мiж людьми була завжди, всю iсторiю люди вели вiйни, за територiю, моральнi цiностi, релiгiйнi погляди та iнше.

Весь цивiлiзований свiт прийняв це як традицiю тому-що всi народи вели хоч-би раз вiйну з iншим народом. Пiд час цих вiйн люди створювали правила ведення вiйни, та можливi домовленностi. Також вiйськовi дiї э можливiстю нав'язати свою думку iншим країнам, методами    насильницької полiтики.

Навiть сьогоднi йде вiйна мiж Россiэю та Україною, за территорiї Криму, Донбасу та Луганську.

Вiйна не вiдэмна частина людської iсторiї вона завжди була, э i буде.нение:

4,7(6 оценок)
Ответ:
95123451
95123451
17.09.2021

Толя — син хазяїна будинку, у якому жила родина Федь­ка, — був дитиною ніжною, делікатною та смирною з “не­винними синіми очима”. Завжди чистенький і чепурненький, він зовсім не мав нахилу “до Федькових забав” і ста­вився з погордою до мужицьких дітей. Але якась невідома сила тягнула його до халамидника. Толя — хитрий і підступний: він підбив Федька на ризиковану подорож по кризі, мріючи про те, що той злякається, а хлопці з нього посміються. А інша його вада — заздрість — штовхає його самого на кригу. Федько рятує Толю, ризикуючи власним життям, а цей брехун ще й звинувачує його в тому, у чому був винен сам. Бешкетник виявився справжнім героєм і благородною людиною: хлопець збрехав перший раз у житті, щоб захис­тити зляканого Толю від розгніваного батька, але заплатив за своє благородство надто дорогою ціною — власним життям. Толя навіть після смерті Федька не відчуває власної вини, навіть забирае чижика, збрехавши матері хлопця, ніби виграв його. Він підлий і дріб’язковий. Толя — егоїст, який думає тільки про себе, його не цікавлять почуття й думки інших, він не знає, що таке честь, совість, благородство, що значить бути справжнім другом. Йому притаманні підлість, брехливість, хиткість, зрадливість, заздрість, пихатість та егоїзм. Я впевнений у тому, що в Толі ніколи не буде друзів, і мені б дуже хотілося мати такого чесного, благородного й сміливого друга, яким був Федько.

4,6(93 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ