Повний синтаксичний розбір речення:"Тут завжди квітуть мальви й жоржина, тут серед цвіту золота бджола,тут юності замріяна стежина, що вабить за околиці села". До ть будь ласка.
Тема: сполучники є сполучники сурядності та підрядності. в свою чергу сполучники сурядності діляться на *єднальні ( і, та , і...і... ані...ані... ) *протиставні (а, але, проте, зате) *розділові (або, чи, хоч, чи...чи, хоч...хоч) сполучникі підрядності поділяються на: *часові (коли, як, доки, перед тим як) *причинові (бо, тому що, через те що) *мети (щоб, для того щоб, аби) *умовні (як, якщо, якби, коли б) *допустові (хоч, дарма що, хай) *порівняльні (як, наче, неначе, мов, мовби) *з"ясувальні (що, щоб, як) *наслідкові (так що)
зате (але) - Взимку холодно, зате(але) комарі не кусають.(спол) за те сварилась на Миколу мати, що той шкоди наробив.(однозвучні слова) я теж (також) дотримуюсь такої думки.(сполучник) він говорив те ж, що й інші свідки.(однозвучні слова) якби ви знали, паничі!(сполучник) як би там не було, але він все одно виконав д/з.(однозвучні слова) марічка чекала подругу, щоб разом піти гуляти. (сполучник) що б він не робив - все у нього виходило( однозвучні слова)
Скласти речення з фразеологізмами пропоную так: 1. Хлопець носився з іграшкою, як курка з яйцем. 2. Перед школою зібралось стільки люду, аж кишить. 3. Іванко робив уроки як-небудь, сподіваючись на доброту вчительки. 4. Два дні ми з Марусею байдики били, доки не закінчились вихідні. 5. Я намагаюсь не брати все близько до серця, але не виходить. 6. Волейбольну команду з сусіднього району ми сподіваємось стерти на порох. 7. "Або пан, або пропав", - подумав Остап та зізнався Олесі в коханні. 8. Хлопець не проронив ані пари з вуст, тому прояснити ситуацію не вдалось.
обставина,обставина,присудок,підмет,підмет, обставина,обставина ,обставина, означення, підмет,обставина,додаток,означення,підмет,присудок,обставина
(розповідне,неокличне,складне,поширене, двоскладне,повне,не ускладнене)