БЕЗОСОБОВЕ РЕЧЕННЯ — односкладне речення, головний член якого означає дію чи стан, що відбувається без активної участі особи.
Объяснение:
безособових реченнях повідомлення зосереджується навколо дії чи стану, які здійснюються незалежно від діяча або взагалі не мають виконавця чи носія. Така дія зазвичай пов’язується зі станом природи, фізичним чи психічним станом людини, наявністю чи відсутністю певних явищ у довкіллі чи житті людини; діями невизначених сил чи обставин; із узагальненим результатом певних процесів. Тому в безособових реченнях дійова особа граматично не виражається (Пахло чебрецем, свіжою травою (М. Шиян)).
Важко описати що таке щастя взагалі. І також важко визначити, яку людину можна вважати по-справжньому щасливою. Щастя це, напевне, той стан душі коли навкруги світ в найяскравіших кольорах і посмішка не зникає з обличча. Але існує багато питань. Чи завжди щастя це гроші? Чи завжди щастя це душевна втіха?
Я вважаю, що та людина щаслива, яка знайшла для себе золоту середину, коли матеріальне урівноважене з духовним. Як що до мене, то я - щаслива людина.
Я почуваю себе саме так коли я дарую щось гарне близьким і вони тішаться, коли я даю слухати комусь музику або показую фото, яке мені подобається, і людині воно теж справді подобається, коли спрацьовує закон подвійних випадків (бо я в нього вірю), коли немаю ніяких сумнівів, коли в мене купа цікавих ідей, а саме головне коли я починаю щось дуже сильно хотіти і мрія неодмінно збувається. Тож по-справжньому щасливі люди ті, чиї мрії здійсенюються
Відповідь:
Прості прийменники:
За кілька годин почнеться вистава. (за)
На моєму подвір'ї ростуть квіти. (на)
Складні:
З-за хмарки вийшло ласкаве та тепле сонечко.(з-за)
Несподівано з-понад неба визирнув літак. (з-понад)
Складені:
Під час уроку ми розмовляли. (під час)
У разі пожежі дзвоніть 101. (у разі)
Пояснення: