М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Зояlove
Зояlove
05.10.2021 12:32 •  Українська мова

Завдання. розставляючи розділові знаки. Виберіть із дужок вірне написання. ОБОВ’ЯЗКОВО підкресліть орфограми і розділові знаки, котрі ви вставили.

На зламах історії коли вирішуються судьби народів і ц(е/и)вілізацій у суспільстві особливо гостро відчувається потреба пізнати своє минуле. Звертаюч(і/и)сь до минулого люди прагнуть відновити зв(ь/’)язок поколінь знайти в історії відповіді на проблемні пита(н/нн)я й виклики жи(т/тт)я.

Поряд з (в/В)ітчизною у всіх нас є мала до болю улюбле(нн/н)а (б/Б)атьківщина. Для мільйонів людей такою є (л/Л)уганщина. Прекрасна й неповторна пр(и/е)крашена п(е/и)рлинами річ(ьо/о)к щедрими луками напоє(нн/н)ими ароматами чебрецю і різнотрав’я в(и/е)личною красою полів і озер безмежним як (В/в)сесвіт степом. (л/Л)уганщина одне із самобутніх місць світу що володіють власною неповторною аурою і привабливою силою.

Неповторність нашого краю обумовле(н/нн)а тим що протягом тисячоліть тут Захід зустрічався зі Сходом виразно відчувалося би(тт/т)я пульсу великого континенту.

Саме тому споконвіку щедра благодатна з(е/и)мля (л/Л)уганщини манила до себе сильних енергійних вольових упевн(е/и)них у собі людей тут з’єдналися світові культури і цивілізації. Це породило таке знач(у/ю)ще явище як луганська м(и/е)нтальність якій притама(нн/н)і тол(е/и)рантна відкритість і водночас твердість упевненість умі(н/нн)я постояти за себе творча енергія і міць відвага пом(и/е)слів і вел(и/е)ч звершень.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Kitty85
Kitty85
05.10.2021

Батьки навчають нас бути людяними, охайними, шанувати працю, добре вчитися. І їм дуже нелегко спілкуватися з нами, коли ми говоримо неправду. Тому вони намагаються переконувати нас, що треба бути чесними: "Чесність — краща чеснота".

Не завжди легко говорити правду, особливо про некрасиві вчинки. Але, коли обманюєш когось, особливо близьку людину, — на душі стає ще гірше. Недаремно кажуть: "в обманщика має бути гарна пам'ять". Це означає, що він повинен пам'ятати, що і кому сказав, і постійно приховувати правду. А це породжує страх і відчужує від людей. Обманювати означає боятися. Тобто виходить, що обманщик — це найчастіше боягуз.

Але ж усім відомо, що "шила в мішку не сховаєш". Так і правда — десь випливе. І стане людині ще гірше: будуть з неї сміятися або дорікати. Тому треба намагатися відповідати за свої слова і вчинки, а якщо не так щось трапляється — казати щиро та чесно, не боячись. Адже "краще гірка правда, ніж солодка омана". А якщо бути чесним і справедливим — буде більше поваги до такої людини. І в її оточенні, і до себе самої.

Объяснение:

4,5(82 оценок)
Ответ:
ivanovaa750
ivanovaa750
05.10.2021

На мою думку, щоб вижити, людина зобов’язана навчитися пе­ребувати в злагоді з природою. По-перше, вона сама є часточкою природи, тобто її існування залежить і від навколишнього середовища, і від екології планети в цілому. Яскравим прикладом своєрідного художнього осмислен­ня думки про те, що можна жити в гармонії з природою й не шко­дити їй, є твір Даніеля Дефо «Робінзон Крузо». Автор описує по­бут і діяльність людини, яка випадково потрапила на безлюдний острів. Здавалося б, вижити немає шансів, проте головний герой пристосувався до свого нового середовища й, використавши можливості довкілля та здобутки цивілізації, зумів забезпечити для себе порівняно високий рівень життя. По-друге, розробляючи щоразу нові й нові технології, людина ли­ше ціною власних помилок, а іноді навіть глобальних катастроф, навчається передбачати наслідки впровадження власних винахо­дів, тобто поступово розуміє необхідність розвитку екологічної свідомості. Прикладів цього є чимало й у сучасному житті, і в історії. Ідеться насамперед про те, що життя можливе без деяких винахо­дів, що їх можна використовувати на благо природи, що впрова­джувати їх варто лише тоді, коли створено необхідну систему за­хисту від згубного впливу їх на довкілля. Так, російський учений Ігор Курчатов, один із розробників атомної бомби, усвідомивши наслідки свого винаходу, став боротися за використання атомної енергії для мирних цілей. Але мені не відомі, на жаль, випадки, коли вчені відмовлялися від своїх винаходів задля збереження довкілля. Підсумовуючи викладене, можна зробити висновок, що приро­да може існувати без людини, а людина без природи — ні. Саме тому кожен, хто живе на Землі, має прагнути до гармонійного співіснування з довкіллям і зобов’язаний піклуватися про збере­ження багатств планети.

Объяснение:

4,4(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ