М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Maika01
Maika01
28.03.2023 00:33 •  Українська мова

Замініть складнопідрядні речення складними безсполучниковими і запишіть їх. поставте розділові знаки. виділіть у кожному реченні головні члени. 1. ознайомившись із путівником, я з’ясувала, що дністровський каньйон розташований на межі чотирьох областей: івано-франківської, тернопільської, чернівецької та хмельницької. 2. для мене стало відкриттям, що цей каньйон – один із найдовших у європі. 3. природа довкола унікальна, тому що на схилах ростуть реліктові* дерева, рідкісні степові й гірські рослини. 4. весна тут завжди починається на місяць раніше, тому що скелі каньйону чудово затримують тепло. 5. здається, ти в казці, бо і скелясті береги, посічені печерами й гротами, схожі на фантастичних велетнів. 6. чути, як десь неподалік шумить, вирує джуринський водоспад. 7. підійшовши ближче, бачу, як потоки джерельної води зриваються з високої кручі й на червоне каміння. 8. повірте, що це неймовірне видовище. 9. будьте впевнені, що надзвичайна краса довкола не залишить вас байдужими.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
layreddota2
layreddota2
28.03.2023

Я вважаю, що до перемоги варто йти поступово, і аж ніяк не варто чекати на те, що трапиться якесь чудо. Чудо можливе лише у тому випадку, якщо ти сам почнеш діяти і потроху, навіть, маленькими кроками рухатись до своєї мети

По-перше, для того, щоб підкорити певну вершину, потрібно діяти тут і зараз. Ніколи не потрібно відкладати свої мрії та бажань на завтра. Адже воно може й не настати. І дуже влучним прикладом до мого аргументу, є слова відомої української письменниці Ліни Костенко. В одному зі своїх віршів вона писала:

Нам треба жити кожним днем,

Не ждать омріяної дати.

Горіть сьогоднішнім вогнем,

Бо «потім» може й не настати.

Ці слова показують, що ніколи не варто упускати можливості котрі дарує нам сьогоднішній день. Адже ніхто не знає чи випаде нам ще один такий шанс.

По-друге, якщо ти завжди будеш чекати зручних обставин для того, щоб чогось досягти, то ти станеш, у деякому сенсі, залежним від цього постійного очікування ідеальної миті. Яка у більшості випадків просто напросто ніколи не настає. Яскравим прикладом мого аргументу, може бути головний герой фільму Пейтона Ріда "Завжди кажи "так"" Карл Аллен. Карл, звичайний офісний робітник, котрий задоволений своїм нудним та спокійним життям. У нього є дуже погана, як на мене, звичка, вона полягає у тому, що він завжди відмовляється від будь яких можливостей. У нього немає жаги до життя. І, навіть, його вірні друзі вагаються продовжувати спілкуватися з ним, адже ніхто не хоче дружити із занудою. Згодом у його житті відбуваються деякі події, і відтепер ві змушений відповідати тільки «так» при будь-якій можливості. Це йому дається досить важко, але як наслідок, його світогляд кардинально змінюється і він дійсно починає змінюватись на краще. Звісно, казати "так" скрізь і завжди не варто, але цей фільм вчить нас, що для того щоб чогось досягти, у першу чергу потрібно діяти при будь-яких слушних для цього можливостях.

Отже, ідеального часу для того, щоб почати щось робити, не буде ніколи. Найкращий момент для дій тут і зараз. Так, це досить банальне висловлювання, але обдумавши і, головне, зрозумівши ці слова, жити стане набагато простіше.

4,5(85 оценок)
Ответ:
Gimngazia
Gimngazia
28.03.2023
Море всегда тянуло человека к себе, может быть даже больше, чем небо. Мировой океан является местом обитания огромного количества растений, рыб, морских животных, в том числе млекопитающих.

Различают несколько зон жизни океана. Наиболее населена верхняя толща воды, глубиной до 300 метров, так как это наиболее освещенная часть.

Зона на глубине от 300 до 1000 метров носит названия области полумрака.

На глубине свыше 1000 метров царит абсолютная тьма и сильный холод, здесь нет растений. Давление на больших глубинах очень велико, так на глубине 3800 м давление составляет 400 кг/см3, а на глубине 10900 м – уже 7250 кг/см3.

Обитатели морских глубин по-разному при к этим трудным условиям.

Единственный источник пищи глубоководных животных – трупы обитателей верхней части океана и бактерии. У них глаза либо отсутствуют, либо достигают высокой степени развития: иногда они огромных размеров, часто помещаются на боковых выростах – стебельках – или телескопические, снабженные системой линз. Так, глаза рыбы целаканта имеют форму цилиндра, это позволяет ей видеть отдаленные объекты. Пасть у этой рыбы обращена вверх, так как она заглатывает пищу, которая опускается из верхних слоев океана. Другое ее название – рыба-топор, так как особая форма ее серебристого тела напоминает топор.

У слепых форм для разыскивания добычи есть особые длинные придатки тела – чувствительные щупальца.

Многие организмы имеют сложные органы свечения, привлекающие добычу. Например, у рыбы-гадюки в пасти и на теле имеются светящиеся точки, которые выполняют роль приманки. Этим названием рыба-гадюка обязана своим длинным иглообразным зубам и змеевидному телу. Атакуя добычу, она широко раскрывает челюсти, и передний, похожий на копье зуб поражает жертву. Днем рыба-гадюка обитает на больших глубинах – 1000 – 2800 м, а ночью поднимается к поверхности на глубину всего лишь 50 м.

Наибольшая глубина, на которой была обнаружена рыба – 10911м. Это особая плоская рыба – морской язык.

Господствующими среди глубоководных животных являются в первую очередь иглокожие, затем ракообразные и от части рыбы Глубоководная фауна добывается для исследования при ловчих приборов и тралов, спускаемых с судна как ловушки на стальном тросе.

Не знаю, есть ли занятие более интересное, чем исследование морских глубин, ведь даже сейчас не только большинство тайн океана остаются загадками для людей, но и далеко не во всех частях океана побывал человек. Каждый год ученые открывают все новые и новые виды неведомых прежде животных и растений.
4,5(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ