Останніми роками у вільному доступі можна знайти безліч електронних книг, які поступово витісняють із ринку паперові видання. Пов’язано це з кількома перевагами електронних книг: безкоштовністю, можливістю в один пристрій для читання (рідер) вміщати до десятка тисяч видань, невеликою вагою пристрою, змогою знаходити в тексті окремі фрагменти, заголовки, слова і т.д.
Український розважальний портал tereveni.org провів соціальне опитування, результати якого свідчать: хоча більшість українців (73%) вірять у вічність друкованої книги, усе ж 30% надають перевагу електронній. Виникає питання: так що ж краще – новітні технології чи стара добра книжка? Відповідь дізнаємося у прилучан.
Читання книги – це справжнє таїнство. Так приємно вмоститися на канапі з чашкою чаю, загорнувшись у ковдру, і читати книжку. Тримаючи її в руках, легше поринути у світ твору.
Здається, книгомани вже перегоріли «війною форматів», адже все залежить від ситуації . Їдучи, скажімо, у відрядження, зручніше закинути в сумку тоненький рідер, ніж товсту книжку, але повернувшись у рідну домівку, береш до рук улюблену книгу і, гортаючи сторінки, отримуєш неабияке задоволення від цього живого спілкування. Книги та рідери, на мою думку, слід у наш час розглядати як два взаємодоповнюючі предмети. Хоча, безсумнівно, рідери – це новий виток нинішнього часу. І коли-небудь вони, ймовірно, сильно потіснять книги. Але точно не знищать.
Говорити правду легко?Дуже гарне питання, але людина не завжди може відповісти на це питання. Мені здається що ні, адже правда буває рызною: може завдати болю,зруйнувати житття, та навпаки зробити найщасливішою людиною у світі. І люди завжди бояться відповідати правдою, їм потрібно збрехати, але не завжди тому, що хоче нашкодити, а навпаки -вберігти. А потім їм соромно і важко сказати правду. На мою думку кожна людина повинна говорити тільки правду, адже коли сказав правду на душі легше і не важливо яка ця правда, не важливо чи сподобалась вона людині. Головне, що ти розповів правду, адже недарма говорять: "все таємне стає явним"
написати листа другові використавши іменники спільного або подвійного роду