М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

А над самою водою верба похилилась . - синтаксичній розбір речення типа пидмет присудок и додаток такого типа

👇
Ответ:
ironfist2
ironfist2
19.01.2021

Верба(підмет(, похилилась присудок,а над водою обставина, самою означення

Объяснение:

4,8(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aleksapopov1
aleksapopov1
19.01.2021
Борщ це моя улюблена страва. Я часто готую борщ.
Для того щоб приготувати борщ потрібно: м'ясо,моркву,червоний буряк,капусту,цибулю та картоплю. Спочатку я ставлю каструлю з водою на плиту,і кладу туди декілька шматочків м'яса і сіль на смак.Доки вариться м'ясо я чищу картоплю і ріжу на кусочки.Коли м'ясо зварилося я кладу в каструлю картоплю і роблю менший вогонь.Після цього ріжу цибулю і моркву.Моркву ріжу соломинками,а цибулю кільцями. Дальше я ставлю сковорідку на вогонь і коли вона нагрілась я ставлю туди порізану цибулю та моркву і помішуючи засмажую їх до золотистого кольору. Після цього  ріжу  буряк на невеликі соломинки і ставлю його на сковорідку. До нього  додаю соус або томатну пасту. Готовий буряк кладу в каструлю і починаю працювати з капустою. Беру невеликий качан капусти і очищаю його від верхніх листків та починаю  його шинкувати на терці,а потім кладу до каструлі. Ще лишається помити і почистити зелень щоб у борщі були вітаміни.
Нарешті борщ готовий. І я черпаком насипаю  його у глибокі тарілки. Ми радо ласуєм смачним борщем.
4,5(8 оценок)
Ответ:
На весь світ відомо золоте привило моральності-невчиняй з іншим так як не хотів би щоб вчинили з тобою. Дивно але в цю коротку фразу вкладений великий зміст. Добро і зло-це вічні суперники які не закінчуть свою боротьбу і жодна жива істота не може перехилити ваги рівновоги бо світ загине. Ця боротьба є в кожній людині лише нам вирішувати якій стороні дати перевагу. Ми бачимо це протистояння у книгах які читаємо і у фільмах які дивимось.Всі ми однакові у тому що можемо обирати чи бути щасливими чи думати що ми щасливі.Чи жити чи існувати.
Добро і зло в житті людини-це не просто важлива частина її життя. Це саме життя людини і кожен повинен оцінювати його з обох сторін.
4,5(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ