Складіть цифровий ряд речень із відокремленими членами
(наприклад: 1,1,2,3,...)
1 - Відокремлені означення,
2 - відокремлені прикладки,
3 - відокремлені додатки,
4 - відокремлені обставини,
5 - відокремлені уточнюючі члени речення.
А) А я не знаю нічого ніжнішого, окрім берези.
Б) Над полем, у високості, співали жайворонки.
E) Квіти, особливо пальми й аспарагуси, відразу навіяли життя у кімнати.
Г) Тепле повітря нагадувало собою весняні ночі, переповнені вогкістю.
Г) Посеред неба, над самою головою, ніжно золотилися хмари.
Д) Не чути ніякого голосу, крім вівчарської трембіти на далекій полонині.
Е) Поспішаноть кудись, ховаються останні шуми и Гуки довгої літньої днини.
E) Мандрувала загадкова весна, сонячна, вітряна.
Замість сніданку – стрічка новин у Facebook, замість розмов за обіднім столом – фото в Instagram. І до речі, обід туди ж. Як то кажуть: не сфоткав – не з’їв. За останні десять років наше життя круто змінилося. І сьогодні, напевно, вже у кожного є своя сторінка в соціальних мережах. І не одна: тих нині багато. Навіть жарти на кшталт «зайшов на п’ять хвилин, а вийшов о четвертій ранку» стали бородатими.
Кажуть, залежність від соціальних мереж не слабкіше, ніж у курця від сигарет. У Штатах навіть придумали спеціальний термін – Facebook addiction disorder, що перекладається приблизно так: «розлад Facebook-залежності». Втім, у кого як: замість Facebook може бути будь-яка інша соціальна мережа.
Завдяки Інтернету та соцмережам ми практично миттєво отримуємо інформацію. І її багато. Дуже багато. І здорово, що ми живемо у такий дивний час, коли можемо постійно бути на зв’язку та дізнаватися про життя друзів і близьких з їх постів у соціальних мережах. Але усе має зворотний бік. Це теж обговоримо.
Сьогодні розбираємося у тому, як ми перетворюємо своє життя на велику рекламну кампанію в соцмережах, та чому немає сенсу мріяти про бездоганне тіло (а чи дійсно воно таке?), як у, наприклад, «тієї з Беверлі-Хілз», або про машину на кшталт тачки однокласника, якою він любить похвалитися на своїй сторінці. Подивимося, як соціальні мережі впливають на суспільство й кожного з нас окремо, що вони можуть дати, а що – забрати. Ну і як ними користуватися, щоб витягти для себе максимум користі: усе ж таки без них у XXI столітті, погодьтеся, зовсім ніяк.