М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
arscool
arscool
08.12.2021 08:56 •  Українська мова

У не велекому тексті (5-7 речень),розкажіть про художній фільм, який ви дивилися нещодавно. Використайте речення з відокремленими обставинами.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Т1216
Т1216
08.12.2021
Выращивайте колдрекс, форлакс и упсу.docгармала обыкновенная.pdfгвоздики.pdfгеном растений - 1988 сытник.djvuгерани.pdfгимн крапиве.mhtгипертония. лучшие рецепты народной медицины от а до я кузин.fb2глинолечение.docголодание в лечебных целях 2007 малахов г.п.pdfголубика.docгомеопатия классическая энциклопедия домашней медицины сокр. изд. лори.djvuгорец змеиный.pdfгорец змеиный_.pdfгорец почечуйный_.pdfгорчица полевая (сурепка).docгорчица.chmгорький вкус полыни.docгорько.mhtгосты на лекарственное растительное сырье.djvuгрибы ссср.djvuгрудной чай.docгруздь настоящий.pdfгруздь настоящий_.pdfгруша обыкновенная.pdfгрыжник гладкий - н.pdfдевясил высокий - i.pdfдевясил высокий_.pdfдействующий травник южной сибири 
4,7(10 оценок)
Ответ:
123вшагао
123вшагао
08.12.2021
Образність мови. Не можна розмовляти з аудиторією тільки мовою абстрактних понять, узагальнень, законів, висновків, мовою цифр. Оратор має зацікавити, захопити слухачів ідеями, які він розкриває. І тут образність викладу необхідна. М. Горький зазначав, що мова повинна бути не тільки ясною, простою, правильною, чистою, а й яскравою. Зобразити яскраву, образну картину перед слухачами — залишити вражаючий відбиток у їх свідомості, схвилювати їх.
Образ — це чудова форма ораторського мистецтва. Вона завжди використовувалась у промовах ораторів з трибуни суду.
У справі Віри Засулич, яка обвинувачувалась у замаху на вбивство петербурзького градоначальника генерала Трепова, викликаного беззаконним розпорядженням останнього висікти різками політичного ув’язненого Боголюбова, її захисник П.А. Александров образно змалював картину застосування в Росії різок: “Різка панувала скрізь: у школі, на мирському сході, вона була неодмінною приналежністю на конюшні поміщика, потім у казармах, у поліцейському управлінні. У зведеннях наших кримінальних, цивільних і військових законів різка мережила всі сторінки. Вона складала якийсь легкий мелодійний передзвін у загальному гучноголосому стугоні нагая, кия і шпіцрутенів”.
Образність головним чином досягається за до тропів і стилістичних фігур.
Троп (грец. tropos — зворот) — вживання слова або вислову у переносному, образному значенні. В основі тропа — зіставлення двох явищ, предметів, які близькі один одному за будь-якими ознаками. Народна мудрість говорить: “Без солодкого не відчуєш гіркого, без потворного не будеш мати уявлення про прекрасне”.
Існують такі види тропів: порівняння, епітет, метафора, алегорія, іронія, гіпербола, уособлення тощо.
Порівняння. Це — зіставлення одного предмета з іншим з метою більш яскравої й наочної характеристики одного з них. Наприклад, говорячи про необхідність удосконалення всієї системи освіти і про те, як важливо молодих людей навчити творчо мислити, підготувати їх до життя, можна навести образне висловлювання, яке використовує порівняння: “Ще стародавці говорили, що учень — це не посудина, яку необхідно наповнити, а факел, який необхідно запалити”
4,8(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ