М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Denisgurlo
Denisgurlo
08.04.2022 23:00 •  Українська мова

Зробіть синтаксичний розбір.
1. Так повзла зима, земетільна, сніжна, морозна і чарівна.
2. Все поволі зникає: море, скелі, земля.

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Зима – чарівна пора року. Мені подобається, коли надворі ясна морозна погода та падає сніг. На вікнах з’являються вигадливі малюнки  Коли все навкруги стає білим, здається, що ти потрапив у зимову казку. Взимку можна кататися на санках, лижах, гратися в сніжки та ліпити сніговиків.

Коли взимку надворі сильний мороз, то спочатку навіть не хочеться виходити з дому. Проте коли йдеш по засніженій вулиці, а сніг під ногами весело скрипить, на серці стає так радісно! Головне в таку погоду – не стояти довго на одному місці. Коли рухаєшся – ходиш, бігаєш, катаєшся на санках – замерзнути неможливо!

У  січні ми відзначаємо найцікавіші свята – Новий рік та Різдво. У цей час збираються всі близькі та друзі, а мама готує смачні страви. Мені подобається, коли підчас зимових свят у вікнах усіх квартир мерехтять різнобарвні лампочки. Найприємніше в новорічних святах – дарувати та отримувати подарунки. Колись я вірив, що їх приносить Дід Мороз і писав йому листи. Проте й отримувати дарунки від батьків дуже цікаво!

Зима дарує нам багато краси та веселощів. Незважаючи на холоди, можна проводити час з користю для здоров’я, а також  більше уваги приділити своїм близьким людям. А крім того, варто пам’ятати, що зима невічна і скоро прийде тепла, лагідна весна.

4,7(24 оценок)
Ответ:
YaroslavShevchuk
YaroslavShevchuk
08.04.2022
Новорічна ялинка – справжня окраса новорічних свят, це символ та невід’ємна ознака Різдва та Нового Року. Струнка, розкішна, немовби казкова принцеса несе за собою святковий настрій.
Традиція прикрашати ялинку має давні коріння і розповсюджена майже у всіх країнах.
Декорувати ялиноньку збирається уся родина, від маленьких до старих.
Деякі люди прикрашають ялину посеред свого двора, аби вона кожного року поверталася знов і знов, і підрісши ще вище та більше, радувала своєю красою. Інші ж – наряджають її просто у своїй оселі.
Ялинку розміщують на видному місці у комфортному для неї місці, беруть з коробок різнобарвні іграшки, кульки та дощик. Раніше на ялинку чіпляли горіхи, паперові прикраси, цукерки, але зараз її прикрашають різнокольоровими блискучими іграшками, плетеними прикрасами, дзвіночками. Для початку встановлюють верхівку ялини або зірку.
Раніше була популярною восьмикінечна Віфлеємська зірка, яку згодом змінили на п’ятикутну радянську. Потім починають розвішувати найбільші іграшки, обвивають її яскравими ліхтариками та чіпляють невеличкі фігурки казкових створінь та героїв, розміщуючи їх по всій ялинці, щоб не було порожнеч та прогалин. Її огортають сріблястим дощиком, після чого вона виглядає ніби присипана морозним снігом.
4,8(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ