На це питання не всі відповідають однаково. Бо інколи тварини здаються воргами. Зайці з"їдаючи кору дерев, шкодять людям, які їх доглядають. Вовки та ведмеді можуть напасти на людину, якщо вона не вміє себе поводити в лісі. Навіть у зоопарку при порушенні правил безпеки може трапитися біда.
Але невже це причина вважати звірів ворогами? Якщо правильно та розумно поводити себе з дикими звірами, то нічого страшного не трапиться. А ту користь, яку вони приносять природі і нам, неможливо нічим замінити. Хижі звіри - санітари, бо вони з"їдають хворих та слабких. Хутро використовується у північних землях для збереження життя та здоров"я людей. Більша частина населення їсть м"ясо та молочні продукти. Навіть після смерті кожна тварина своїми рештками збагачує грунт(через іншу букву Г).
Нема жодної тварини, яку можна було б назвати ворогом. Вони не просто повинні стати друзями людей, а однією з найбільших цінностей нашого життя.
Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Вихованням і навчанням можуть займатися люди зі схильністю і любов'ю до цієї справи. Учитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить від комунікативних здібностей вчителя, від його уміння налагодити правильні взаємини з дітьми. Робота вчителя пред'являє великі вимоги до його уваги.
Вчитель працює з усім класом, і йому необхідно тримати в полі зору багатьох учнів. Він повинен уміти помічати всі зміни в їхній поведінці. Таким чином сть, розподілення уваги є професійно важливими якостями вчителя. Педагогічна діяльність вимагає від людини і певних вольових якостей: витримки, терпіння, послідовності, наполегливості, самовладання. Він зобов'язаний контролювати свою поведінку, керувати нею. Дуже важливою у професії вчителя є мова, яка повинна відрізнятися виразністю, емоційністю, переконливістю. Вчитель повинен вміти висловлювати свої думки грамотно, ясно, просто, зрозуміло для дітей. Більшість фахівців, які отримали педагогічну освіту, працюють у середній загальноосвітній школі вчителями початкових класів, викладачами окремих дисциплін. Праця вчителя використовується також в школах-інтернатах, у школах робітничої молоді, ПТУ, технікумах, у дошкільних установах. Крім перерахованих професійних якостей вчитель-предметник повинен мати здібності до певної галузі науки (до математики, фізики, літератури і т.п.).