ответ:
каждый человек вынужден бывать в разных местах. это связано с тем, что приходится где-то учиться, путешествовать, работать. но как бы не были прекрасны окружающие места, всегда тянет в свой родной край. даже удивительно, что так устроено в жизни. родной край связан с детством, все что там было хорошим запоминается на всю жизнь. все, что находится рядом с домом становится близким и дорогим сердцу. если в детстве ходил в лес за грибами и собирал землянику, бегал по цветущему лугу, пахнущему ароматами кашки и клевера, собирал васильки, любуясь просторами полей, слушал пение жаворонков и соловьев. все это станет родным, и всегда будет вспоминаться в трудную минуту вдали от родного края. только в детстве все кажется сказочным и волшебным вокруг. деревья могут стать великанами, зеленая лужайка волшебным ковром. после игр с друзьями, всегда приятно прибежать вечером домой. когда тебя встречает ласковая мама, приготовившая вкусный ужин. так хочется поделиться с ней всем происходящим за день. многие такие моменты тоже отпечатывается в памяти. когда мы становимся взрослыми, то все воспринимаем иначе, но детские воспоминания все равно иногда возникают. каждому человеку хочется, чтобы его любимый родной край развивался, становился благоустроенным и красивым местом. живя в большом городе, все равно тянет в свою родную деревеньку, хоть там нет асфальта, а автобус ходит редко. но зато там стоит дом в котором родился и вырос. остались прежними цветущие луга, пруд в котором плавал еще ребенком. березы и ивы возле дома, лес с и грибами. все это никогда не забудется, будет помниться, пока жив человек. родной край каким бы он не был, должен оставаться любимым на всю жизнь. я считаю, что самые счастливые люди живут в своем родном краю. они радуются всем обновлениям, преобразованиям, которые делают его еще краше.
объяснение:
Для того, щоб Джонсі захотіла жити, Берман намалював листок плюща. У цей вечір йшов холодний дощ, художник сильно замерз, а містер Пневмонія тільки цього і чекав. Літній чоловік був хорошою здобиччю для виснажливої хвороби.
Зранку Сью зайшла до кімнати Бермана, щоб розповісти про дивний останній листок плюща, який не хотів падати на землю і вже зробив свою гарну справу: Джонсі вирішила, що треба боротися за життя. Вона побачила жахливу картину: Берман лежить на підлозі, у руках тримає пензля, обличчя його у фарбі, як у Мікеланджело під час роботи над фрескою « Сикстинська капелла». Юна художниця зрозуміла, чому не падає лист плюща, хто його намалював. Вона до Берману лягти у ліжко, добре вкутала його і принесла бульйон, а ще попросила лікаря, що оглядав Джонсі, подивитися його.
Лікар оглянув Бермана й спитав: « Чи є у тебе якась мрія?». На що Берман відповів, що мріє намалювати шедевр.
« Свій шедевр ви вже намалювали. Ваш лист плюща врятував дівчині життя. У вас є шанс вилікуватися. Для цього потрібно лише сильно захотіти й мати мрію»,- сказав лікар.
Важко прийшлося Сью, адже їй прийшлося доглядати двох хворих, але вона не сумувала, а тільки раділа з того, що всі живі. Щоб дістати гроші на лікування, дівчина зробила виставку ранніх робіт Бермана і свої. Спочатку роботи не продавалися. Одного разу на цю виставку зайшов подивитися відомий колекціонер. Йому так сподобалися роботи, що він заключив контракт із Сью.
Пройшов час, Берман сказав, що йому краще. Джонсі та Сью дуже зраділи й покликали лікаря. Лікар оглянув хворого й здивувався: « Мабуть вам дійсно суджено зробити ще один шедевр. Можу вас привітати: містер Пневмонія переможений. Мені більше нема чого робити у вас.»
Зрозумівши, що кожну мить треба цінити, Берман та Джонсі взялися за роботу. Через декілька місяців вони вже влаштовували нову виставку. Найкращою роботою Джонсі на цій виставці була картина « Неаполітанська затока».
Объяснение:
світ, дорога
Объяснение: