М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Завдання 1-6 мають по чотири варlанти вдповідей, серед яхих лише одна правильна. Виберіть правильну відловідь та позначте " в бланку відповідей 1. Уci подані словосполучення е прислівниковими в рядку: вустрічае оопце, читати книги, сумлінно працювати; Б) незалежно від результату, тричі на день, разом з татом; В) темний гай, літературинй вечір, край лісу; Г) яз тобою, висока будівля, смачні цукерки. 2. Тяре у неповному реченні ставиться в рядку: А) Ми гінці весни крилаті, знаменосці днів нових (В. Сосюра). В) Одии з сошкою, а семеро а ложкою (Народна творчість). в) Знов листа мені прислала мати, невеликий лист на кілька елів (В. Симоненко), Г) Марудна справа— жити без баталій (Л. Костенко). 3. Однорідиими оэначеннями ускладнене речення (розділові знаки пропущено): А) Твердий синявий свіг трав на сонді самоцвітами (М. Коцюбииський). Робота 1 мучить 1 годуе і учить (Народна творчість). В) Скрізь чути дитячі голоси дзвінкі веселі (0.Донченко) г) 3 шиї звисало важке глиняне намисто ріаних яскравих кольорів (Леся Українка). 4. Поширене звертання е в реченні: А) Зоре моя вечірняя, зпди над горою потоворим тихесенько в неволі з (Т. Шевченко). Б) Ох, шсне, чому, як той птах, не летиш? (М.Рильський) В) Ой біжи, біжи, досадо, не вертай до хати (В. Симоненко). г) 1 шлях евятинь твойх, Слануто, тернами весь позаростав! (М. Філянеький) 5. Помилки вдсутні в реченн: А) Час вмарнували на безцільну, нікому не потрібну прадю. Б) Конкуруючі фірми прийшли до агоди під час перетоворів. В) Нам було предоставлено можливість переадатк залік в дітературя. г) Привернувши мою увагу, киига виявилася дуже цікавою, 6. Відокремлений член е обетавиною в реченні: А) Якої ще йому кари, цьому нещасному Карнаухові, коли воно й так затовчене, занекаяне (О. Гончар). Б) Притаївшись у малині, за смородиною, я слухав бабині молитви, як заворо- жений (О.Довженко). В) Замість хати, лежала лише купа головешок, вутілля 1 сміття (Ю. Смолич). г) Вірний син України, Шевченко став найглибшим виразником народиих дум і надій (О. Гончар). У завданнях 7-9 до кожного рядка, позначенюго цифрою, доберіть відповідник, позначенио бук- вою, 1 впиить цю букву в таблицо. Потім послдовність букв перенесіть до бланка відпоедвй 7. Установіть відповідність між реченням вираження присудка вньому діеселівний при- А. Навколо така темішь, мовби хто настояв воду на чорному камені (М. Стельмах). В. Ось місяць, аоpі, солов" (T. Тичина). В. Україні, П люду хочу а служити (П. Тичина). Г. Будуть приходити люди, вбоr1 й багаті, веселій сумн, радощій тугу нестимуть мені, Гм промовля- ти душа моя буде (Леся Украйнка). судок; 2) діеслівний сяладений присудок; 3) іменний складений при- судож.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Bratok16
Bratok16
29.01.2021

Велика Вітчизняна війна… Страшна війна ХХ століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожний клаптик рідної землі до останньої краплі крові, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів, зруйнована економіка. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився у живих, був поранений. Гоїлися рани, зростали повоєнні покоління… 65 років тому земля нашої нині незалежної держави була звільнена від завойовників. Все менше залишається учасників, ветеранів війни. Честь їм і шана живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам’ять про героїв!

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв.

День пам’яті та примирення та День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Вона скінчилася і найважливішим її підсумком має бути не перемога, а мир.

Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939–1945 років. Найтяжчі – демографічні, які оцінюють у 8–10 мільйонів осіб.

Трагедія Українського народу в роки Другої світової полягала в тому, що на час початку війни він був розділений між кількома державами. Українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси і вбивати інших українців. За панування над Україною воювали дві тоталітарні системи, що однаково не рахувалися з ціною людського життя. Кожна сторона протистояння намагалася продемонструвати на наших землях прихильність до українства. Однак єдиним справді українським суб’єктом у роки війни був визвольний рух – передовсім, Українська повстанська армія.

У Другій світовій війні Україні випала героїчна і разом з тим трагічна роль. Єднання суспільства навколо усвідомлення цієї істини й надалі сприятиме ефективному протистоянню зовнішнім викликам та загрозам.

Сьогодні Україна, як і у роки Другої світової війни є епіцентром протистояння агресору. Україна є важливим чинником європейської безпеки у протистоянні російській агресії

4,8(71 оценок)
Ответ:
monx
monx
29.01.2021

Так хто ж такий інженер, звідки і коли він з'явився? Інженер – це особа, яка одержала завершену вищу освіту з визначеного фаху.

Інженер – це творець нової техніки.

Первісно інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилось у XVI столітті в Голландії стосовно будівництва мостів та шляхів, потім інженери з’явились в Англії, а після цього в інших країнах.

Перші учбові заклали для підготовки інженерів були створені у XVII віці у Данії в XVIII віці – у Великій Британії та Франції. В Росії, до складу якої в той час входила Україна, перша інженерна школа була заснована Петром I у 1712 році в Москві.

У Петербурзі було відкрите Гірське училище, яке було прирівняне до Академії у 1772 році, інститут шляхів сполучення (1809 р.), а з 1882 року – інститут громадянських інженерів, інженерна академія (1885 р.).

У XX столітті підготовка інженерів бурхливо розширювалась як у високорозвинених країнах Європи, Aмepики і Азії, так і в Радянському Союзі, який прийшов на заміну Російській імперії.

Фактори, які сприяли визріванню інженерної праці

Нижче ми розглянемо основні фактори, які сприяли визріванню інженерної праці:

Технологічна революція.

За довгий час здійснились зміни у системі "людина-техніка", обумовлені становленням машинного виробництва, яке міститься у передачі техніці ряду людських функцій; машина виникає з того моменту, коли знаряддя перетворюються з "знаряддя людського організму у знаряддя механічного апарату."

У результаті переходу функції безпосереднього управління знаряддями від людини до машини ознаменувало собою повний перехід у всій технічній системі, після якого вона почала розвиватися по новим шляхам. Виникнення машин визначило початок нового вторинного етапу у розвитку техніки механізації виробництва.

Необхідність винаходити та пристосовувати у промисловості piзнoгo роду машин викликало потребу у спеціалістах, які спроможні здійснювати цю діяльність не від випадку до випадку, а завжди. У результаті з’явились робітники та інженери, на яких покладалась задача працювати переважно головою.

4,8(12 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ