М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
д54
д54
25.11.2020 23:29 •  Українська мова

Запишіть речення. Випишіть частки , визначте розряд за значенням 1. Ну, що б, здавалося, слова? 2. Онде зірка палає, мов промінь. 3. Що ж! Тільки той ненависті не знає, хто цілий вік нікого не любив. 4. Закучерявилися діброви весною золотою і похилилися гіллям а 5. Та де б не був, у які б долини мене судьба не завела - палка любов до України у серці юному ген над водою. жила.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
zincenkoe759
zincenkoe759
25.11.2020

Поч. рівень

1. Б

2. А

3. А

4. В

5. Г

6. А

Сер. рівень

7. 1 - А

   2 - Г

   3 - В

   4 - Б

8. Квіти, зорі, зеленії віти провадять розмови кохані про вічну силу весни на сім світі , про чари потужні весняні.

9. 1. Протоптані від хат стежки бігли всюди: до школи, до криниці, до ставка.

      Потоптані від хат стежки бігли до школи, до криниці, до ставка - усюди.

2. Усе: хати, дерева, поле - були вкриті сніговою ковдрою.

Хати , дерева, поле - усе було вкрите сніговою ковдрою.

Дост. рівень.  

10. Лебеді летять нижче розпатланих хмар і струшують на землю бентежні звуки далеких дзвонів.

Я стаю ніби меншим, а навколо більшає, росте і міниться увесь світ: і збагачене білими хмарами небо, і одинокі журавлі скрипучі... Лебеді, я не хочу, щоб ви одлітали од нас.

11. Догоряли вогнище і небо на заході, западала темрява.

Багато корисного можна дізнатися для себе як із книжок, так і з телепередач.

Вис. рівень.

1. Мені година в школі здається вічністю.

Матуся, здається, збирається пекти пиріг.

2. Усе на сім світі можливо.

Можливо, я поїду в гори наступної суботи.

3. Я готувався до іспиту, правда!

Він казав правду, а ми не вірили.

4,5(8 оценок)
Ответ:
mirko20152016
mirko20152016
25.11.2020

Числівник – частина мови, що має статус самостійної. Ця частина мови може позначати кількість предметів, їх порядок або число. Числівник відповідає на питання: який? Скільки? Ця частина мови має певну класифікацію і ділиться на кількісні числівники, збірні числівники і порядкові числівники.

Варто зауважити, що кількісні числівники також включають визначено-кількісні слова і невизначено-кількісні слова. І якщо до першої категорії відносяться такі числівники, як один, два, три і так далі, то друга категорія включає такі числівники: мало,багато, небагато, скільки-небудь і так далі.

Роль і значення числівників в мові людини є досить великим. Числівник – це далеко не просто вираз за до слів арифметичних позначень, це набагато більше. Зрозуміти це можна завдяки різним прикладам. Уявіть, що числівників не буде.

Все в світі рахується за до них, тому без числівників будь-який підрахунок стає неможливим. Це б сильно ускладнило людське життя. Можливо навіть і те, що це б зробило життя людини неможливим. Цілком можна припустити, що за відсутності числівників в мові людини ніколи б не були придумані такі науки, як математика, хімія, фізикаі деякі інші.

Хіба можна уявити сучасний світ без існування цих наук? Безумовно, відсутність цих наук дещо спростило б життя для школярів, але в цілому суспільство постраждало б дуже сильно.

У той час як числівник позначає число, слова, що позначають числа при письмовій мові дуже часто замінюються цифрами. Цифри дуже зручні, їх використання часто зручніше, ніж використання слів. Цифра – це один символ, слово зазвичай має більше символів. Тому з метою економії часу та письмового простору люди досить часто замінюють словами цифрами.

Ще одна цікава перевага цифр порівняно зі словами полягає в тому, що цифри зрозумілі представникам різних народів, кожен з яких має свою власну національну мову. Слід обов’язково бачити різницю між настільки цікавим числівником, яке являє собою частину мови, що має ознаки одночасно прикметника та іменника, і цифрою. Це не одне і те ж, плутати числівник і цифру ні в якому разі не можна.

Все вищесказане, безумовно, підтверджує те, що числівник – це дуже цікаве мовне явище. Ця частина мови здатна викликати в учнів величезний інтерес до її вивчення. Зв’язок між числівником, як частиною мови, і цифрами досить цікавий сам по собі і гідний пильної уваги.

4,6(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ