М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Прочитайте текст і виконайте завдання 7–10. (1) Усе провіщало страшну ніч, та дорогою до Мотронинського монастиря повільно посувалися юрби прочан. (2) У цьому звісно не було нічого дивного, бо завтра в монастирі мала відбутись урочиста відправа з нагоди свята Маковія. (3) Але вигляд прочан міг нагнати […] страх на кожну людину: обличчя у всіх були похмурі, у декого з-під свит виглядали кінці шабель, інші ж, незважаючи на завтрашнє свято, несли на плечах коси й сокири. (4) Піших прочан обганяли озброєні з ніг до голови вершники.
7. У називному відмінку вжито виділене в тексті слово
А. ніч
Б. страх
В. сокири
Г. відправа
8. На місці пропуску в третьому реченні має бути слово
А. мерехтливий
Б. мимовільний
В. метушливий
Г. мимохідний
9. Пунктуаційну помилку допущено в реченні
А. першому
Б. другому
В. третьому
Г. четвертому
10. Дієприкметник є в реченні
А. першому
Б. другому
В. третьому
Г. четвертому

👇
Ответ:

под буквой А (8)

под буквой В (9)

4,6(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
51201826
51201826
27.01.2021
5. Особлива форма дієслова, що виражає ознаку за дією або станом, і поєднує у собі граматичні особливості дієслова і прикметника 6. Що означає діеслово. 8. Її визначають за закінченням дієслова в третій особі множини 10. Буває дійсний, умовний, наказовий По вертикали 1. Дієслова можуть вживатися у минулому, теперішньому чи часі. 2. Дієслово- це частина мови, яка означає дію або стан предмета і відповідає на питання що робити?що? 3. Особлива незмінювана форма дієслова, що називає додаткову дію або стан і відповідає на питання що роблячи? що зробивши? 4. які функції реченні дієслово найчастіше виконує у реченні. 5. Зміна дієслів за особами, часами і числами називається 7. У реченні прикметник найчастіше виступає як. 9. Розділ граматики в якому вивчаються явища, що характеризують граматичну природу слова як граматичної одиниці мови
4,4(9 оценок)
Ответ:
Люсик20
Люсик20
27.01.2021
Аліна – дуже гарна дівчинка , яка навчається у паралельному класі. Вона невисока для свого віку, тому багато хто не вірить , що ми – ровесниці . У моєї подружки красиве довге волосся , які вона любить заплітати в косу. Правда , так вона ходить тільки в школі , а от на прогулянку Аліна вирушає з шикарною зачіскою , яка відрізняється оригінальністю. По особливих випадках вона розпускає волосся – і тоді вони майорять від найменшого пориву вітру . У такі моменти здається , що це крило величезною синяво – чорною птиці , яка просто вирішила пролетіти близько до землі .Очі у Аліни незвичайні , тому важко відразу визначити їх колір. Коли вона в спокійному стані , очі стають світло- карими з легкими жовтими прожилками. Якщо ж Аліна починає сердитися , в очах з’являється зеленуватий відтінок. Були випадки , коли Аліну серйозно ображали – і її очі ставали зеленими.Що стосується фігури , то моя найкраща подружка займається танцями , тому у неї відмінне статура. Вона може прокинутися серед ночі – і зайнятися постановкою нового танцю.Загалом, Аліна – це чудовий у всіх планах чоловічок , який відрізняється яскравою зовнішністю і багатим внутрішнім світом.
4,8(39 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ