М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vadim369
vadim369
21.04.2023 01:53 •  Українська мова

ЗА ПЛАНОМ СКЛАСТИ НЕВЕЛИЧКИЙ ТЕКСТ.ПЛАН 1.ДРУЖНА СІМ"Я.2.БАТЬКИ ПІШЛИ НА РОБОТУ.3.ДІТИ ПОВЕРНУЛИСЯ ЗІ ШКОЛИ.4.СЕСТРИЧКА І БРАТИК ПРИБИРАЮТЬ КІМНАТУ.

👇
Ответ:
Olga200393
Olga200393
21.04.2023

Моя сім'я неймовірна дружна . Зранку усі ми посміхаємось і раді новому дню збираємось до школи , а батьки на роботу. За сніданком ми завжди обговорюємо плани на сьогоднішній день .

Мама з татом вже зібрали свої речі і кличуть нас, щоб ми не відставали,все ж таки на роботу і в школу потрібно прибути вчасно . З веселими думками та розмовами ми попрощались до вечору .

Після веселого та трохи важкого дню в школі я з братом повернулися додому. Мами і тата ще вдома не було . Я дістала їжу і ми смачно пообідали . Після невеличкого відпочинку сіли за уроки. Зробивши уроки ,я почула,як задзвонив телефон і мама сказала мені ,що вона і тато скоро будуть .

Мені з братом стало трохи нудно і ми вирішили прибрати . Не почули ми навіть як мама і тато повернулись , але зате ми побачили усмішку на обличчях батьків , коли вони побачили як ми їм до

4,5(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
jtj6898
jtj6898
21.04.2023

Я вважаю, що в людині мають переважати духовні цінності.

Аргументом на доказ тези є те, що жодні матеріальні блага не можуть замінити доброти, чемності, порядності.

Яскравим прикладом саме такого розуміння проблеми можна назвати повість Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім"я". Сварки в родині відбувалися через духовний занепад селян, через власну егоїстичність люди не бачили вже нічого іншого. Маруся Кайдашиха пошкодувала для невістки шматок тонкого полотна на сорочку. Ця жадібність призвела до того, що конфлікт загострився. Через деякий час вже Мотря кричала, щоб чоловік дужче вдарив матір. Якби герої повісті замислилися над духовними цінностями, то можна було б уникнути розпаду в сім"ї.

Наступним аргументом може слугувати чисте сумління. Коли у людини спокійно на серці, то вона почувається щасливою, навіть не маючи матеріальних благ.

Доречно навести приклад із мого життя. Одного разу я побачила дуже гарну сорочку і мені захотілося її придбати, але у моїх батьків не було коштів на нову річ. Не вигадавши нічого кращого, я взяла ці гроші без дозволу. Але одяг втратив для мене свою привабливість. Я зрозуміла, що ці гроші потрібні моїм батькам на більш важливіші речі, тому і повернула сорочку в магазин. Хоч я й залишилася без обновки, але моє сумління було чисте. Мені було приємно усвідомлювати, що я вчинила правильно. Ніякі матеріальні речі не варті того, щоб заради них переступати норми моралі.

Таким чином, можна зробити висновок, що духовні цінності важливіші за матеріальні.

Объяснение:

4,5(28 оценок)
Ответ:
ayratka2
ayratka2
21.04.2023

Объяснение:

Всім відомо, що люди віражають свої думки за до слів, які комбінуються за певними правилами, тобто мови. Логічно, що чим складніші думки, тим багатшими повинні бути засоби їх вираження. Тобто тільки багата мова до людині виразити найтонкіші відтінки смислу. І навпаки, якщо люди не мають уяви про якесь поняття, то у їхній мові не існує слова, щоб його назвати. 

Іноді слова не існує, бо поняття, яке позначає це слово, не існує або не є важливим для якогось народу. Наприклад, у народів, що живуть далеко на Півночі, за Полярним Колом, є десятки слів та виразів для описання коліру снігу, напряму та швидкості вітру, тощо. Воно й не дивно: від здатності передбачити погоду сторіччами залежило життя цих народів. А ось у більшості народів Африки взагалі немає слова, щоб позначити сніг. Є й племена, у мові яких тільки три числівника: "один", "два" та "багато"...

Тому мову можно вважати дзеркалом самосвідомості народу. Чім багатша мова лексичними одиницями, тим краще носій цієї мови може виразити свої думки. Але для цього треба знати свою рідну мову у тонкощах. Тому рідну мову треба старанно вивчати

4,7(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ