Укажіть, до якої частини мови належить кожне слово у реченні. 1. Ми не святі, у нас були гріхи, але боролись ми за правду сміло. 2. Ти до мене прийшла не із казки чи сну, і здалося мені, що стрічаю весну.
Коли ми вивчаємо різні українські обряди до різних свят, вражає їх велика кількість, розмаїття й насиченість різними дійствами. Наприклад, весняні свята стосувалися найперше птахів, котрі першими поверталися з вирію. Далі відомі обряди, пов’язані із закликанням весни. Про цей день існує багато цікавих легенд та переказів. Першими прилітають у рідні краї жайворонки. Цих благовісників весни особливо шанували в Україні. До перших весняних благовісників також належать журавлі та лелеки. Та все ж лелеки користувалися найбільшою шаною. Ці птахи вважалися боголюбни-ми, бо селилися поруч із людськими житлами.Весна дуже гарна пора року.В цей час земля стає пробуджуватися від холодної зими.
У каждого из нас есть своя мечта. С самого детства человек решает кем он хочет быть в этой жизни. Кто-то хочет быть врачом и человеческие жизни, кто- то учителем, чтобы давать знания новому поколению. Человек делает всё , чтобы осуществить свою мечту, и порой для этого приходиться очень трудно. Но, если хорошо постараться и сильно- сильно захотеть , всё может сбыться! Бывает очень трудно и кажется , что ничего не получится , но в один момент , ты понимаешь , что на самом деле , в этом нет ничего тяжелого . Прийдётся приложить максимум усилий , и в итоге вас ждёт за это большое вознаграждение !
ответ:1) ми - іменник,не- частка,святі- прикметник,у- прийменник,нас- займенник мабуть,були - дієслово,гріхи- іменник,але- сполучник, боролись-дієслово,ми- іменник,за- не знаю,правду- іменник, сміло- не знаю.
2>Ти - іменник,до - не знаю,мене- іменник мабуть,прийшла- дієслово,не- частка,із- не знаю, сну- не знаю,і- сполучник,здалося - дієслово,мені- іменник мабуть,що- частка,стрічаю-дієслово,весну-іменник
Объяснение: