Діти, заворожені красою гір, стояли непорушно. Іван, обставлений автомобільними деталями, ремонтував свою стареньку " ластівку". Яблунька, обтяжена соковитими плодами, росла на краю поля. Молодий дуб, укритий срібною росою, тягнувся до неба. Веранда, наповнена пахощами, манила до себе. Старенькі, утомлені працею, сиділи на лавочці. Миколка, наляканий сильною грозою, сховався під покривалом. Земля, вибита дощем, чекала на працьовиті руки. Дідовий забор, збудований з каменю, здавався вічно тут стоїть. Горщик з геранню, вмонтований у стіну, прикрашав його скромну домівку.
Объяснение:
Н. В. Сто дев'яносто чотири
Р. В. Ста дев'яноста чотирьох
Д. В. Ста дев'яноста чотирьом
З. Н. Сто дев'яносто чотирьох (Ста дев'яноста чотирьох)
О. В. Ста дев'яноста чотирма
М. В. Ста дев'яноста чотирьох
Н. В. триста п'ятдесят два
Р. В. трьохсот п'ятдесяти (п'ятдесятьох) двох
Д. В. трьомстам п'ятдесяти (п'ятдесятьом) двом
З. Н. триста (трьохсот) п'ятдесят (п'ятдесятьох) два (двох)
О. В. трьомастами п'ятдесятьма (п'ятдесятьома) двома
М. В на/у трьохсот п'ятдесяти (п'ятдесятьох) двох
Объяснение: Пробач, якщо є помилка
Переписати, від поданих у дужках прикметників утворити форми вищого та найвищого ступенів порівняння. Використані при творенні префікси та суфікси підкреслити.
Любов (сильний) смерті. У друга вода (солодкий) від вражого меду. Долі і (швидкий) конем не об’їдеш. Нащо (хороший) скарб, якщо в сім’ї лад? І (великий) люди мали (малий) колиску. Перші кроки (тяжкий). Слабий та малий (старший) у хаті. Зі всіх скарбів (цінний) є молодість .
Объяснение: