М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aleijv
Aleijv
09.12.2021 01:47 •  Українська мова

Будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка будь ласочка ть ть ть ть ть ть ть ть ть ть ть ть ть ть5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5​

👇
Ответ:

1 В

2 Д

3 Г

4 А

Объяснение:

4,4(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
миснайс
миснайс
09.12.2021
Мій друг
Мати справжніх друзів - це щастя. Я щасливий: у мене є такий друг. Його звуть Артур і живе він у сусідньому будинку. Наші батьки приятелюють, і ми потоваришували з ним ще давно - коли ходили у дитсадок. Я називаю Артура справжнім другом, бо справжні друзі завжди допомагають один одному та приймають один одного такими, як вони є. Артур саме такий, і я теж намагаюся бути таким. Нам подобається різна музика та книги, але ми поважаємо смаки один одного і ніколи не говоримо "та це дурниці, ось моє краще". Коли минулого року я захотів навчитися танцювати, Артур мене підтримував, коли з мене кепкували однокласники, хоча сам він танці не любить і вважає несерйозною справою. Ось чому я вважаю, що Артур - справжній друг, а не просто приятель. 
4,7(4 оценок)
Ответ:
Меньон258
Меньон258
09.12.2021

Відповідь:

- Доброго ранку, діти

- Доброго ранку, Маріє Олександрівне

- Діти, чи знаєте ви щось про другорядні члени речення?

- Так, їх існує тільки три. Це додаток, означення , обставина,- віповів учень на запитання вчительки

- Так, ти правий. Другорядні члени речення поділяють на три типи: додаток, означення, обставина. Додатком називається другорядний член речення, що означає предмет, на який спрямована дія або розповсюджується стан чи ознака, і відповідає на питання непрямих відмінків кого? чого? ким? чим? кому? чому? кого? що? на кому? на чому? Хтось може нависти приклад речення з додатком?

-Ми пішли до бабусі, Ми- це підмет, пішли - це присудок, до бабусі-це додаток. Це речення складається з головних та другорядних членів речення,- відповіла відмінниця.

- Так, молодець. Гарно засвоїла минулий матеріал про головні члени речення. Означенням називається другорядний член речення, який вказує на ознаку предмета і відповідає на питання який? чий? котрий? (у всіх родових, числових і відмінкових формах) скільки? Хтось може навести приклади?

- Я маю гарне взуття . Гарне- це означення.

- Молодець. Обставинами називаються другорядні члени речення, які вказують на місце, час, мету б дії. Ось приклади речення з обставиною, напишіть у себе в зошиті. Це буде вашим домашнім завданням

Пояснення:

4,7(97 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ