маруся богуславка в моїй уяві постає гарною дівчиною з досить світлою душею. та читаючи думу, вчитуєчись в її зміст постає питання - чи справді вона була такою? а чи ж була звичайною зрадницею.
відповідь на це питання є досить неоднозначною. з однієї сторони, вона зрадниця яка прийняла мусульманську віру. звикла до турецької розкоші і лакомства поганого. з іншого вона просто жертва подій. бідна дівчина бранка, яка навіть в далекій туреччині хоче зробити щось корисне для україни. саме таким корисним ділом вона обирає, відпустити козаків-невільників, незнаючи своєї подальшої долі.
тому, я до неї ставлюся з розумінням, адже вона простго немала іншого виходу і її дії повність відповідали її становищу в суспільстві
дорогі дорослі не треба порушувати права дитини! Нам дуже прикро, коли ви нас ображаєте або ж лаєтесь! у нас часткова дієздатність, тобто ти можеш робити не всі угоди, а тільки ті, які необхідні тобі кожен день, - дрібні побутові угоди. Це означає, що ти можеш купувати в магазині будь-які продукти, канцтоварів, інші речі і предмети. Також ти можеш робити угоди, спрямовані на отримання вигоди, які не потребують нотаріального засвідчення або державної реєстрації. У разі, якщо ти не можеш укласти угоду від свого імені можуть виступити батьки, усиновителі та опікуни. Сподіваюся, що правильно.
Відповідь: 1. регоче
2. людяний
3. тихий
4. яскравий
5. відібрати
6. бундючний