М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

прочитайте моє есе, якщо знайдете помилки виправте (особливо пунктуаційні та лексичні), а також дайте оцінку від 1 до 12. дуже краще думати, а потім говоритиспочатку було слово, потім з'явилася людина зі своїми почуттями і думками. наші слова - це найстрашніша зброя людства, яка в одну мить  може знищити людину або ж навпаки - дати надію. чесно кажучи, більшість із нас перестали думати та відповідати за свої слова, перестали замислюватмсь над почуттями інших, яким ми говоримо образливі, заздрісні чи пусті слова. то чи треба думати, а потім говорити?     я вважаю, що у нашому світі немає жодної людини, яка б не хотіла повернути свої слова, але як кажуть: "слово - не горобець, в летить - не піймаєш." на мою думку, ми перестали думати через те, що нас не вміють слухати, кожен хоче сказати, що наболіло, що важливо для нього в надії почути відповідь чи співчуття. особисто я - людина, яка вміє слухати, яка завжди пфдбирає та обдумує кожне слово. іноді мене опановують негативні думки друзів і мені самій стає найбільше мене ображає те, що я завжди боюся образити інших словом, але всим іншим на мої почуття "начхати", вони говорять бездумно, не зважаючи на те, що я відчуваю. чесно кажучи, таким словам я не приділяю уваги: нехай інші грузнуть в брудних словах, а я залишусь чистою. я вважаю, що все у світі має свої межі. коли людина переходить їх, я забуваю про слово "думати" і кажу все те, що наболіло, в такі моменти мені всеодно образиться співрозмовник чи ні. кожен заслуговує на те, що заслужив! отже, перед тим як щось сказати треба думати, але якщо зачепили вашу гідність забудьте про це слово і не дохволяйте іншим принижувати вас і пам'ятайте, що правильна відповідь завдає вдвічі сильнішого удару. ​

👇
Ответ:
fagsfssfs
fagsfssfs
20.02.2022

ответ:підбирає,всім

перед другим і в останьому речені кома

Объяснение:

4,7(35 оценок)
Ответ:
DenisPalashyk
DenisPalashyk
20.02.2022

Відповідь: Дуже гарний твір. Є ще 1 помилка. В летить-вилетить. Я б поставила оцінку 11.

4,7(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alinatitova228
alinatitova228
20.02.2022
Нерідко світові філософи і навіть деякі психологи говорять про те, що поведінка людини, її ставлення до світу надалі відбивається на ній самій. Тобто, якщо людина ставиться до оточуючих погано і недружелюбно, то рано чи пізно вона заслужить симетричну несприятливу відповідь. У це можна вірити чи ні, але обов’язково необхідно враховувати. Водночас, стати позитивним до всього навколо, транслювати добро і світло в цілому не так-то й просто. Навіть якщо людина задасться такою метою, то в будь-якому випадку вона повинна буде з чогось починати, а починати завжди необхідно з самого простого, з малого і з самого близького.Як мені здається, англійське прислів’я «милосердя починається у себе вдома» саме про це. Кожна людина, яка хоче стати кращою, розумнішою, добрішою і продуктивнішою для суспільства, в якому вона живе, повинна почати зі свого побуту, свого оточення і своєї сім’ї. Далеко не завжди навіть успішні люди мають добре влаштоване життя вдома. Вони можуть бути досить склочними, набридати своїм домочадцям своїм шкідливим характером і зривати на них свою злість через неприємності на роботі. Я думаю, що це неправильно. Якби таких домочадців не було, злість б нікуди не поділася і була б зірвана на ще комусь іншому. Не варто забувати про дуже важливу обставину: те, що ближче тобі, приміром, твоя сім’я, іноді друзі набагато важливіше, ніж щось спільне, якісь глобальні цінності, наприклад, цінність миру, цінність прав особистості у міжнародному масштабі тощо. Кожна людина повинна розуміти, що закликати до якихось цінностей і відстоювати якісь загальні життєві принципи іноді набагато простіше, ніж просто взяти і навідатися до своїх старих батьків. У першому випадку вам нічого не потрібно, крім того, щоб вміти просторікувати, у другому ж випадку потрібно виділити час, кошти на поїздку, зрештою, потрібно дійсно забути про свої особисті справи і інтереси, приділивши свій час тому, кому він потрібний. Дивно гати за людьми, які не можуть влаштувати своє життя, вирішити домашні проблеми або проблеми з близькими людьми, але при цьому прагнуть навчити когось жити, вирішувати глобальні конфлікти або навіть намагаються критикувати політиків. Необхідно почати з себе, вирішити свої проблема, лише потім людина отримує моральне право щось вимагати.Дуже мудре прислів’я, яка вперше з’явилося в Англії, «милосердя починається у себе вдома» викликає у мене велику повагу. Я думаю, що кожна людина повинна прагнути до вирішення насамперед своїх власних проблем, а не до видачі необдуманих порад та критики оточуючим. Критикувати набагато простіше, ніж зробити, тому необхідно краще вирішувати власні проблеми. Я переконаний, що це мудре прислів’я прижилася б і в Україні, оскільки і тут багато людей з невлаштованим життям намагаються когось постійно критикувати.
4,6(81 оценок)
Ответ:
NObrains0
NObrains0
20.02.2022
В народі кажуть "слово без діла нічого не варте " , а це й справді так ,адже дійсно ти можеш говорити про різні теми і наобіцяти люди дуже багато речей , але час пройде і не всі люди потім це виконують . Людина може пообіцяти товаришу щось дуже важливе і він буде на тебе розраховувати і якщо ти це незробиш по якісь причині як потім про це йому сказати звичайно багато людей придумують собі алібі але так ти ще більше притоптуєш свою гідність . Ти ще й збрехав , а отже ще більше ніяковієш потім перед другом . Тому краще виконувати обіцянку бо потім ти взагалі впадеш в очах друзів і в своїх також.
4,4(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ