М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

ів!!Украінська мова 8 клас

👇
Ответ:
skiba04
skiba04
01.08.2020

ответ:Правельний ответ

9. 1б

10.1а

Объяснение:

4,7(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
443a
443a
01.08.2020

Культура мовлення , культура мови, мовна культура — це дотримання сталих мовних норм усної і писемної літературної мови, а також свідоме, невимушене, цілеспрямоване, майстерне вживання мовно-виражальних засобів залежно від мети й обставин спілкування.

Висока культура мовлення означає досконале володіння літературною мовою у процесі спілкування та мовленнєву майстерність. Основними якісними комунікативними ознаками, їх ще називають критеріями, культури мовлення є правильність, точність, логічність, змістовність, доречність, багатство, виразність, чистота.(это все чем могу )

4,5(44 оценок)
Ответ:
ponchikelo
ponchikelo
01.08.2020
Якби я була директором школи, я б, насамперед, обійшла всю школу вздовж і впоперек, зайшла б у всі класи: може де потрібний ремонт. Адже чистота, затишок школи, комфортні умови для навчання – це "особа" директора! У таку школу приємно ходити, навчатися! Я, як директор, періодично відвідувала б уроки різних класів, визначаючи рівень знань, відвідуваність учнів і здатність вчителів ділитися своїми знаннями. При виявленні будь-яких недоліків, проводила б зборів вчителів з метою спільного вирішення питань. Для того, щоб учні любили відвідувати школу, організовувала б міжшкільні конкурси з приємним призом, різні свята, шнутрішкольний конкурс визначення кращих учнів з подальшим звільненням від будь-якого іспиту і т. П. Моє завдання було б – максимально зацікавити школяра вчитися в школі, щоб йому було цікаво і комфортно. Вчителів також "не образила б". Проводила б опитування учнів на тему того, хто з вчителів, на їхню думку, гідний додаткової премії, і чому. Якщо школа державна, то передавала б ці дані в Гуно, і домагалася б матеріального заохочення даних вчителів, так як у них також повинен бути якийсь стимул для саморозвитку і поліпшення їх викладацької діяльності. Будь я директором, моя школа була б кращою! Головне – дійсно цього бажати і активно добиватися!
4,7(40 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ