М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Будь ! підкреслите іменники разом із залежними прикметниками .визнач їхні рід ,число і відмі! дійсно, протягом року в їхній будинок кілька разів стукалося лихо, і не пустити її вони ніяк не могли: не до них одним вона стукалася. у цей рік посивіла мати, із квітучої здорової жінки, їй усього-те було сорок, вона перетворилася в сиву бабу. ваня, як міг, утішав її, роботи більше брав на себе, але запалити вогник у неї в очах уже ніколи не зміг. в 1943 році прийшла повістка і йому, мати вже не плакала. так буває, коли в людини й зліз-те ні, а величезна чорна порожнеча в душі. коли їх проводжали з федором новиковим, вона тільки повторювала: «урятуй бог, тебе синок! знай, тільки ти один у мене залишився. служи чесно, але постарайся вижити! » не знаємо , чиматеринська молитва зберігала його або бог війни вирішив,що для їхньої сім’ї втрат уже через край, тільки щадила його доля. не без втрат, звичайно, він вийшов з тої війни: контузило його, вибуховою хвилею в окопі накрило. довго він у госпіталі лежав, цілих три місяці.

👇
Ответ:
kisasay1123
kisasay1123
01.12.2022

Відповідь:

Пояснення:

1. Їхній будинок - чоловічий рід, однина, Н.в.

2. Квітучої здорової жінки - жіночий рід, однина, Р.в;

сиву бабу- жіночий рід, однина,

3. Величезна чорна порожнеча - жіночий рід, однина, Н.в.

4. Материнська молитва - жіночий рід, однина, Н.в.

5. Їхньої сім'ї - жіночий рід, однина, Р.в.

6.Вибуховою хвилею- жіночий рід, однина, О.в.

7.Його доля - жіночий рід, однина,  Н.в.

4,4(14 оценок)
Ответ:
lagapep
lagapep
01.12.2022

Объяснение: 1. Їхній будинок - чоловічий рід, однина, Н.в.

2. Квітучої здорової жінки - жіночий рід, однина, Р.в;

сиву бабу- жіночий рід, однина,

3. Величезна чорна порожнеча - жіночий рід, однина, Н.в.

4. Материнська молитва - жіночий рід, однина, Н.в.

5. Їхньої сім'ї - жіночий рід, однина, Р.в.

6.Вибуховою хвилею- жіночий рід, однина, О.в.

7.Його доля - жіночий рід, однина,  Н.в.

4,7(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ReichMan
ReichMan
01.12.2022

Вислови видатних людей про українську пісню – показують захоплення нашою народною творчістю не лише українців, але й іноземних громадян.

так наприклад О.Довженко казав : "Українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його слава"

пісня супроводжує український народ та її культуру протягом усього її існування. Українські пісні надзвичайно мелодійні й щирі , немов солов'їний спів.

"Українські народні пісні будуть покладені в основу літератури майбутнього" - Юліуш Словацький

Я вважаю , що така думка має місце бути. В українські пісні наш народ вкладає свою силу,свій розум,думку та крихітку свого серця

4,8(3 оценок)
Ответ:
kik678
kik678
01.12.2022

хто з нас не любить книжок? дійсно, важко уявити таку людину. у народі кажуть: «хто багато читає, той багато й знає» . кожен – інтелігент, бізнесмен, робітник – має хоча б невеличку особисту бібліотеку.

я досить часто відвідую районну юнацьку бібліотеку. там завжди стоїть тиша й можна самому ходити між стелажами .та коли уважно прислухаєшся, то можна почути, як книги пошепки розмовляють із тобою. вони розкажуть чарівну казку, цікаву повість, з їх сторінок забринять невідомі вірші, які ми пам'ятаємо довго, а можливо, й ціле життя. саме з книжок ми дізнаємося про те, як живуть народи різних країн, як виборюють вони свободу, а ще дізнаємося про відкриття науки й техніки, про рослини й тварин, про планети, зірки й туманності. з давніх-давен письменники, учені відображали в книжках знання та досвід поколінь, зберігаючи це все для нащадків.

а колись, у прадавні часи, на світі не було книжок, бо люди ще не вміли їх робити. замість паперу пращури використовували каміння, дерево, стіни печер. пізніше почали писати на глині, але це було також не дуже зручно. справжній папір, схожий на той, що на ньому ми пишемо сьогодні, з'явився кілька століть тому. відтоді й почали в усьому світі писати на папері.

книга в україні завжди користувалася великою пошаною. «велика користь буває від учення книжного. книги – це ріки, що напоюють світ, це джерела мудрості», – писав давньоукраїнський літописець. зрозуміло, чому в київській русі існували книгозбірні при церквах, монастирях, при князівських та боярських дворах. про це переконливо свідчать історичні джерела – ті самі книжки.

я не можу уявити свого життя без книги. найбільше мені подобаються твори дитячої літератури й сучасна фантастика. але найнезабутніше враження справила на мене колись повість-казка «чарівник смарагдового міста» , яку написав олександр волков. я перечитував її кілька разів, кожного разу відкриваючи для себе щось цікаве й нове. пізніше я захопився романами жюля берна. у моїй уяві виникали екзотичні пейзажі, сповиті імлою. я бачив себе й бідолахою, викинутим на берег морськими буревіями, і п'ятнадцятирічним капітаном, що веде свій корабель до благородної мети, і дикуном, який усе життя провів серед незайманої природи на безлюдному острові. а зараз я охоче читаю серйозні твори українських письменників, де розповідається сувора правда про нелюдське життя нашого народу за часів далекого й не дуже далекого минулого.

я щиро вважаю, що телебачення та електронні машини ніколи не зможуть повноцінно замінити щасливих годин спілкування з книгою.

4,7(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ