Н.в. тисяча дев'ятсот сімдесят два
Р.в. тисячі дев'ятисот сімдесяти (сімдесятьох) двох
Д.в. тисячі дев'ятистам сімдесяти (сімдесятьом) двом
З.в. тисячу дев'ятсот сімдесят (сімдесятьох) два (двох)
О.в. тисячею дев'ятьмастами сімдесятьма (сімдесятьома) двома
М.в. тисячі дев'ятистах сімдесяти (сімдесятьох) двох
Н.в. шістнадцять
Р.в. шістнадцяти (шістнадцятьох)
Д.в. шістнадцяти (шістнадцятьом)
З.в. шістнадцять (шістнадцятьох)
О.в. шістнадцятьма
М.в. шістнадцяти (шістнадцятьох)
Н.в. дев'яносто п'ять
Р.в. дев'яноста п'ятьох
Д.в. дев'яноста п'ятьом
З.в. дев'яносто п'ять (п'ятьох)
О.в. дев'яноста п'ятьма (п'ятьома)
М.в. дев'яноста п'ятьох
Кожна держава світу – неповторна й самобутня. Навколо кожної склався певний імідж, більш чи менш стійкий, але все ж таки реальний. Так, Велика Британія славиться своїми консервативними поглядами, плеканням національних традицій, Німеччина – дисциплінованістю, гарантованим добробутом для своїх громадян, Італія – демократичністю й свободою творчості тощо. А чим же відома наша країна, який імідж має вона серед інших країн? Яке її майбутнє та роль у світовій громаді? Україна – доволі молода держава, яка протягом тривалого часу йшла до своєї незалежності і, нарешті здобувши її, може подбати про свій світовий статус. На жаль, сьогодні цей статус доволі суперечливий, а імідж нашої країни так і не сформувався остаточно.
Утім, незважаючи на це, в усьому світі знають і шанують українських митців. Зокрема, творчість Т. Шевченка за своїм ідейним масштабом і значенням дорівнюється до творчості таких видатних поетів, як англієць Дж. Г. Бай-рон та шотландець Р. Берне; загальновизнаний талант поетеси Лесі Українки, композитора М. Лисенка, танцюриста С. Лифаря та багатьох-багатьох інших українців, які підкорювали й продовжують підпорювати людство своєю обдарованістю. Популярності нині набуває туристична Україна: завдяки тому, що вітчизняні історики й мистецтвознавці нарешті отримали можливість відновлювати культурні та історичні пам’ятки, її визначні місця можуть бути гідно представлені широкому загалу.
На жаль, Україна відома світові й з іншого боку: як екологічно небезпечна земля, як зона Чорнобильської трагедії, як країна, де нераціонально використовуються природні ресурси, і таке інше. Знані ми, на лихо, і як політично ненадійна держава. Саме тому провідні європейські країни досі виступають проти вступу України до Європейського Союзу.