М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

12. Виділене слово є сполучником і його треба писати РАЗОМ у реченні :

1) ЯК/БИ мені черевики, то пішла б я на музИки.
2) ЯК/БИ там не було, комусь належить це зробити.

👇
Ответ:
matter2
matter2
28.10.2022

1

4,6(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aarmen020
aarmen020
28.10.2022
Кажуть, що поет формується у дитинстві. Маленька тендітна дівчинка мріяла про надзвичайну дивну казку (вірш «Мрії»). Вік лицарства і шляхетних вчинків приваблював не одне покоління юних романтиків. Однак у Лесі Українки своє бачення доби мужніх воїнів, лицарських турнірів: Тільки дивно, що не принци. Таємницею укриті. Не вродливі королівни Розум мій очарували. Дівчинка гортала малюнки лицарських романів. Її приваблювати не переможці лицарських поєдинків, котрі «промовляли люто “Здайся!”», а переможені. Нехай вони і «розпростерті», до землі прибиті списом, але з уст зривається горда відповідь: «Убий, не здамся!» Маленька дівчинка Леся вже тоді, в пору свого дитинства, поважала силу духу, справедливість. Вона поважана тих, хто навіть під загрозою смерті не хотів здаватися. Можливо саме в них вона вчилася великої мужності. Ця мужність знадобилася їй у житті, допомагала боротися з власною недугою та життєвими негараздами. В іншому вірші «Як дитиною, бувало» маленька мрійниця Леся виступає мужньою і гордою дівчинкою. Гулі від падіння не викликати сліз. Вона тихо вставата і ніколи не скаржилася на біль від забиття: «Що болить?» — мене питали. Але я не признавалась — Я була малою горда, — Щоб не плакать, я сміялась. Такою була поетеса в дитинстві. Вона поважала в людині гордість і силу духу. Сльози Леся, як і лірична героїня вірша, вважала слабкістю. Але минув час, і вже доросла Леся переглянула свої погляди. Щоб не скінчилася драматична ситуація злим жартом або не зірвалося з уст в’їдливе зауваження: Безпощадній зброї сміху Я боюся піддаватись, І, забувши давню гордість. Плачу я, щоб не сміятись. Характер Лесі Українки сформувався в дитинстві. Просто з дитинства вона ввійшла в літературу — як символ мужності, стійкості, нездоланності людського духу.
4,6(19 оценок)
Ответ:
Рустам2009
Рустам2009
28.10.2022
У народі існує така думка: "Моя хата скраю, я нічого не знаю". Напевне, багато з нас підтримає мою думку, що в Україні такий менталітет, коли людина бачить потребуючу людину, яка просить на кусок хліба, не кожен годен кинути декілька гривнів, а то і копійок, проте, на якусь безкорисну справу люди ладні віддати всі свої кошти, щоб виглядати на славу. Я думаю,що в Україні люди звикли жити по такму повір'ї, якщо десь трапиться якась біда, всі відвертаються, а коли до когось, не дай Боже до постукає біда всі просять до один в одного...
Тому цінуймо кожен день, кожну хвилину прожиту нами, та допомагаймо ближнім, ажде в любий момент ви можете стати на місце потребуючого..
4,7(32 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ