М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спишіть прислів'я, ставлячи подані в дужках слова в потрібній форміназвіть звуки, які чергуються. підкресліть слова з ненаголошеними (е. [u]коренях. поясніть написання цих слів.1. хочеш їсти калачі - не сиди на (піч). 2. від своєї совістіне (втікати). 3. кожна травичка на (свій) (корінь) росте.4. 3 (вечір) пригожого аж до ранку вишивала дівчина виши-ванку. 5. з ким поведешся, того й (набратися). 6. під лежачий(каменя) вода не тече (нар. творчість). поясніть, як ви розумієте подані прислів'я. опишіть життєву ситуацію, за якоїможна було б використати останнє з них​

👇
Ответ:
vesnakrasna1
vesnakrasna1
22.09.2022

1. Хочеш їсти калачі - не сиди на печі.

2. Від своєї совісті не втечеш.

3. Кожна травичка на своєму корені росте.

4. З вечора пригожого аж до ранку вишивала дівчина вишиванку

5. З ким поведешся, того й наберешся.

6. Під лежачий камінь вода не тече.

Объяснение:

4,6(94 оценок)
Ответ:
алінка20
алінка20
22.09.2022

1.Хочеш їсти калачі-не сиди на печі.

2.Від своєї совісті не втечеш.

3.Кожна травичка на своєму корені росте.

4.З вечора пригожого аж до ранку вишивала дівчина вишиванку.

5.З ким поведешся,того й наберешся.

6.Під лежачий камінь вода не тече.

4,5(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maxim210204
maxim210204
22.09.2022
Вчитель-це людина, яка веде нас крок за кроком у доросле життя. Вчитель, як і мати, залишається із нами у радісні і сумні хвилини. Чи кожен вчитель такий?
Моя відповідь: ні. Недаремно, у кожного учня є улюблений і не улюблений вчитель. Хтось розуміє підлітка, а комусь незрозумілі усі дитячі проблеми. Є такі вчителі, які вважають, що у підлітка не може бути ніяких проблем, але вони жорстоко помиляються,тому що саме у цьому віці дитина стає людиою, формується ії характер і світогляд. І якщо поряд не буде людини, яка розуміє його, скоріш за все, він обере хибний шлях. Саме тому вчитель повинен бути психологом, він повинен розуміти дитячу душу. Без цього вчитель не буде вчителем, тим паче добрим вчителем.
4,7(21 оценок)
Ответ:
Aylar06
Aylar06
22.09.2022
Хто говорить – той сіє, хто слухає –збирає. Така мудрість віків, відтворена в прислів’ї. Саме педагогам слід пам’ятати ці слова. Навчати, розвивати, виховувати – і все це щодня, щоуроку, щослова. Аби слово було промовлено не тільки до розуму, а й до серця,вони виходять за рамки мовної буденності, одноманітності формул і звертаються до гри. Цим досягається емоційність, влучність, незаштампованість висловлювань, активізується увага учнів до навчального матеріалу, збагачуються взаємини педагога і його вихованців, формується висока культура праці, виховання з позиції життєвого самовизначення особистості.

Для сучасного уроку характерні направленість його змісту і методів на розвиток пізнавального інтересу учнів до даного предмету. У зв’язку з тим, на уроці зростає роль підручника, довідника, фізичного експерименту, рольової гри.

Учитель повинен знати, який навчально-виховний ефект повинен бути досягнутий і якими засобами. 
4,7(66 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ